«پاتوق فیلم کوتاه» فضایی جنایی و طنز به خود می گیرد


فیلم های کوتاه «جاودانگی»، «پرتاب ناگهانی فیل»، «ضد شوک» و «جای خالی» در هفتمین جلسه از فصل هفتم فیلم کوتاه پاتوق اکران، تحلیل و نقد می شود.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، هفتمین دوره از هفتمین دوره نشست فیلم کوتاه دوشنبه 30 خردادماه با نمایش 4 فیلم کوتاه برگزار می شود.


در هفتمین جلسه از فصل هفتم پاتوق به همت انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم های کوتاه «تحریک پذیری» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمتی، «پرتاب ناگهانی فیل» به کارگردانی نازنین چیت ساز، «ضد شوک» به نمایش درآمد. به نویسندگی و کارگردانی عادل تبریزی و انیمیشن کوتاه «خالی» به نویسندگی، نویسندگی و کارگردانی هدیه عطائیان خواهد بود.


در این مراسم سیدامیر جاوید منتقد سینما به عنوان کارشناس ویژه هفتمین جلسه پس از نمایش آثار در کنار کارگردانان فیلم های در حال نمایش می نشیند و آثار را به صورت تخصصی تحلیل می کند.


این برنامه توسط مصطفی ساجدی اجرا می شود.


فیلم کوتاه «بی نظمی» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمتی در ژانر پلیس جنایی و با بازی مهدی حسینی نیا به تهیه کنندگی مشترک سمانه بهزادپور و میلاد کفایی ساخته شد.


نازنین چیت ساز «پرتاب ناگهانی فیل» را در ژانر «ملودرام» کارگردانی کرد.


«ضد شوک» در قالب طنز اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی عادل تبریزی به تهیه کنندگی عادل تبریزی و میلاد طاری تولید شد.


نویسندگی و کارگردانی انیمیشن کوتاه «جای خالی» نیز هدیه عطائیان به ژانر ملودرام است و این اثر توسط انجمن سینمای جوانان اهواز تولید شده است.


هفتمین نشست از فصل هفتم پاتوق فیلم های کوتاه دوشنبه 30 خردادماه ساعت 15 در پردیس سینمایی چارسو سالن 6 برگزار می شود و شامل نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی است.


شرکت برای تمامی علاقه مندان آزاد و رایگان است.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید