پایان گروگانگیری با عملیات غافلگیرانه پلیس فارس


پایان گروگانگیری با عملیات غافلگیرانه پلیس فارس

فرمانده انتظامی استان از عملیات غافلگیرانه پلیس و آزادی گروگان ها در شیراز خبر داد.


به گزارش ایلنا، سردار رهام بخش حبیبی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در شهرستان شیراز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.


وی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو 405 که 5 نفر بودند، یک جوان 20 ساله مسلح را ربوده و سپس متواری شدند.


فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش و اقدامات اطلاعاتی و پلیسی کارآگاهان پلیس آگاهی استان و ماموران پلیس فتا، سرانجام مخفیگاه آدم ربایان در یکی از باغ های شهرستان در اطراف شهر شیراز شناسایی شد.


سردار حبیبی با بیان اینکه ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: طی یک عملیات غافلگیرانه هر 5 آدم ربا دستگیر، یک قبضه سلاح گرم و مقداری سلاح سرد و گروگان نیز کشف و به سلامت آزاد شد.


این افسر ارشد پلیس گفت: سرکرده 30 ساله این باند دارای سابقه آدم ربایی در سال 1391 و همچنین 25 سال حکم قضایی و فراری بود.


وی درباره علت و انگیزه گروگان گیری گفت: در بازجویی ها مشخص شد آدم ربایان در ازای آزادی گروگان از خانواده وی 40 میلیارد ریال درخواست کرده اند.


فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه گروگان 20 ساله به خانواده اش تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: استان فارس محل خطرناکی برای اقدامات مجرمانه است و مخلان نظم و امنیت عمومی باید بدانند که در صورت ارتکاب جرم، آنها با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند شد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید