پایان گروگانگیری در خیابان آجودانیه / دستگیری آدم ربا


پایان گروگانگیری در خیابان آجودانیه / دستگیری آدم ربا

فرمانده انتظامی پایتخت از دستگیری گروگانگیر در خیابان آجودانیه خبر داد.


به گزارش خبرنگار ایلانا، سردار حسین رحیمی گفت: حوالی ساعت 17:30 همکارانم که در حال گشت زنی در کلانتری 164 قائم بودند به رفتار غیرعادی یک خودرو مشکوک شدند.


وی ادامه داد: به خودرو دستور ایست دادند اما راننده خودرو به دستور پلیس برای ایست بی توجهی کرد و در حین دویدن همکاران ما را به گلوله بستند و وارد یکی از کوچه های خیابان آجودانیه شوید که آن هم بن بست بود.


فرمانده انتظامی پایتخت گفت: متهم وارد یکی از منازل مسکونی واقع در این کوچه که درب آن باز بود، ابتدا با یکی از همسایه ها درگیر شدند.


وی ادامه داد: متهم به طبقه پنجم رفت و با شکستن درب یکی از واحدها، سه نفر از ساکنان این خانه را گروگان گرفت. بلافاصله تیم های پلیس آگاهی و پیشگیری به محل حادثه اعزام شدند.


فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: ساعت ها با آدم ربا مذاکره کردیم و اطمینان پیدا کردیم که آدم ربا سهل انگاری کرده و قصد خروج از خانه را به همراه هر سه گروگان گرفته بود، اما همچنان خواسته های دیگری داشت. در نهایت به این نتیجه رسیدیم که یک عملیات ویژه توسط گروه نجات گروگان ها انجام شود. در حالی که در حال مذاکره با آدم ربایان بودم، تیم عملیات ویژه در کسری از ثانیه وارد خانه شدند و آدم ربا را خلع سلاح کردند و گروگان ها را نجات دادند.


وی ادامه داد: گروگان گیر به همراه اسلحه و یک زن مدعی همسرش دستگیر شدند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید