پولادگر: بدهی مالیاتی ظالمانه علیه فدراسیون ها بود


پولادگر: بدهی مالیاتی ظالمانه علیه فدراسیون ها بود

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: بدهی مالیاتی کار ظالمانه ای بود که در حق فدراسیون ها انجام شد. هنوز جوابم را نگرفته ام که چرا سال ها سکوت است و ناگهان سازمان مالیاتی درگیر این مشکل شد.


به گزارش ایلنا، مجمع عمومی و سالانه فدراسیون جودو از ساعت 10 امروز چهارشنبه 29 تیرماه در کلاس درس فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد.


در بخشی از این مراسم محمدرضا پولادگر معاون سازمان لیگ و توسعه ورزش های حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: ابتدا به آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو که سال سختی را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم روزهای آینده روزهای بهتری برای جودوی ایران باشد.


وی در ادامه افزود: بدهی مالیاتی کار ظالمانه ای بود که در حق فدراسیون ها انجام شد. هنوز جوابم را نگرفته ام که چرا سال ها سکوت است و ناگهان سازمان مالیاتی درگیر این مشکل شد. اگر مالیات فدراسیون بود باید در گزارش حسابرسان درج می شد اما هیچ پاسخی دریافت نکردیم.


پولاداگر در ادامه سخنان خود مشاهده کرد: دوستان مالیاتی در سال 96 وارد شدند و ارقام عجیبی برای فدراسیون ها ارائه کردند در حالی که خود ورزش نیازمند حمایت مالی است. رقم مالیات جودو در مقایسه با سایر فدراسیون ها چندان زیاد نیست. از میراسماعیلی می خواهم با این مشکل برخورد کند تا برای مجمع بعدی حل شود.


معاون وزیر ورزش و جوانان در سخنانی گفت: سیستم جودو باید زودتر ایجاد می شد تا درآمدهای پایدار برای فدراسیون ایجاد شود و در آینده کمک های هیئت ها به سرعت پرداخت می شد. عضویت در این سیستم مهم است زیرا باید بتوانید خدمات خاصی را برای اعضا در نظر بگیرید تا آن را جذاب کنید. تعداد اعضا باعث افزایش ارزش اپلیکیشن می شود که باید جدی گرفته شود.


وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: جودوی ایران حق ندارد مدال المپیک نداشته باشد مخصوصاً در المپیک سیدنی، دیدیم که تا مرز مدال پیش رفته اما غیر از آن، ایرانی نبوده است. جودو دچار یک سری بدبختی شده است، اما باید امیدوار بود در المپیک بعدی شاهد مدال آوری در این رشته باشیم. جودو یک رشته اصیل است و پیشینه آن در ارتش ماست، بنابراین کسب مدال در المپیک حق مسلم یک ورزشکار است و امیدوارم در المپیک پاریس این اتفاق بیفتد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید