پیام رئیس سازمان زندانها به مناسبت هفته دفاع مقدس


پیام رئیس سازمان زندانها به مناسبت هفته دفاع مقدس

رئیس سازمان زندان ها در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: ایستادگی در برابر استکبار در جنگ تحمیلی از سوی تماشاگر، تلاش زیبای ولی فقیهان حق و عدالت و نشانه غیرت و غیرت است. غیرت فرزندان این سرزمین و زمین که در تاریخ پرافتخار ما ثبت شده است.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، غلامعلی محمدی همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کفن طلای دوران دفاع مقدس، این روز را به ملت ایران تبریک گفت. در پیام رئیس سازمان زندان ها آمده است:


«درخت تنومند و پربرکت انقلاب اسلامی حاصل فداکاری ها، رشادت ها و خون های پاکی است که سربازانش پرچم اسلام و قرآن را نثار کردند تا امروز بیش از هر زمان دیگری این جهان را سرپا نگه دارند. بی شک هفته دفاع مقدس یادآور جاودانه ترین هاست لحظه ای از تاریخ ایران اسلامی که رزمندگانش با توسل به درگاه خداوند متعال و توسل به معصومین علیهم السلام غرور استکبار را در هم شکستند و فریب را از چهره جهانخواران زدودند، افتخار آفریدند. سند برای ما


مقاومت در برابر استکبار در جنگ تحمیلی تماشاگر، تلاش زیبای حافظان حق و عدالت و نشان از غیرت و غیرت فرزندان این آب و خاک است که در تاریخ پرافتخار ما ثبت شده است و از این قبیل. دفاع مقدس» واژه ای بزرگ و ماندگار در تاریخ حماسه ایران اسلامی شده است.


به برکت آن برادری ها و خلق صحنه های بی نظیر، بار دیگر در پرتو تاریخ دفاع مقدس، گرامیداشت شهدای سرافراز، این بهار آزادی را به ملت ایران و جانبازان غیور، رزمندگان آزاده و آزادگان تبریک می گوییم. خانواده معظم شهدای جان برکف.


امید است در ساماندهی زندانها و با تکیه بر هدف والای اصلاح و تربیت جامعه پناهجویان همچنان کوشا و متعهد و دغدغه مند سربلندی ایران اسلامی و پیروی از روح پاک شهدای گرانقدر و پیروی از آرمان ها باشیم. انقلاب اسلامی است.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید