پیروزی نوجوانان ایران مقابل ازبکستان


پیروزی نوجوانان ایران مقابل ازبکستان


به گزارش ایلنا، تیم ملی نوجوانان ایران امشب با ترکیب یاسین زارع، محمدرضا حسینی، امیرحسین قربان علیزاده، محمدعلی صفایی، احسان ملکیان (50 دقیقه مهدی آقایی)، محمدامین مهرعلیان (50 دقیقه صالح نوذری)، مهدی گل های چشم براه، امید قره چماق لو، علی دست مرزه در دقیقه 55 و 74 (محراب بدله دقیقه 75)، عبدالله زارع (دقیقه 46 احسان بلوچ)، سلمان غفاری (اشکان ترابی گل 65 دقیقه 60) وارد زمین شدند.


آنها از ابتدای بازی با فشار مضاعف بر حریف خوب خود ازبکستان که از روسیه وارد این مسابقات شده بود، بدون گل از زمین خارج شدند.


با شروع نیمه دوم و تغییرات خوب کادرفنی، صالح نوذری دستمایه گل اول تیم ملی نونهالان شد و علی دست مرزه دروازه ازبکستان را باز کرد و این برتری تا دقایقی ادامه پیدا کرد تا ازبکستان ها ادامه پیدا کنند. دروازه تیم ایران را باز کرد. اما این شرایط تنها دقایقی ادامه داشت و فوتبالیست های جوان کشور با ورود اشکان ترابی به زمین، گل دوم تیم ایران را وارد دروازه حریف کردند و سپس بازیکن تیم ازبکستان به دلیل خطا از زمین مسابقه اخراج شد. هند، موقعیت گل تیم ایران اما در دقایقی پس از بازی، علی دست مرزه امروز با هنر خود گل سوم را مقابل حریف آماده به ثمر رساند و موقعیت مناسبی را ایجاد کرد و تیم ایران با ورود به این دیدار. آنها با شکست روز گذشته چهارشنبه با این برد شیرین به مصاف تاجیکستان می روند.


تیم ازبکستان دیروز با نتیجه 8 بر یک ترکمنستان را شکست داد.


ایران با نتیجه 3 بر یک ازبکستان را شکست داد.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید