پیشنهاد تیم ترکیه به هافبک تیم ملی; عزت اللهی از تراکتور فاصله گرفت


پیشنهاد تیم ترکیه به هافبک تیم ملی;  عزت اللهی از تراکتور فاصله گرفت

به گزارش تراکتورسازی، این هافبک ملی پوش به احتمال زیاد فصل آینده فوتبال خود را خارج از ایران ادامه خواهد داد.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال تراکتورسازی این روزها مشغول برنامه های تدارکاتی خود در ترکیه است و در کنار آن، پروژه جذب بازیکنان جدید نیز با نظر بردیف دنبال می شود و در این مدت چند بازیکن جدید نیز به این موضوع پرداخته اند. به تیم تراکتورسازی اضافه شد.


یکی از بازیکنانی که قرمزهای تبریزی می خواستند جذب کنند، سعید عزت اللهی، هافبک تیم ملی ایران است که یک بار در اوایل فصل از تراکتور پیشنهاد انتقال داشت، اما در آن زمان عزت اللهی این پیشنهاد را رد کرد و اولویت خود را بازی کردن دانست. خارج از کشور، از ایران می آید. در واقع چند تیم ایرانی دیگر از جمله استقلال به سراغ او رفتند اما به نتیجه نرسیدند.


اما عزت اللهی نتوانست تیم جدیدی پیدا کند تا اینکه چند روز پیش برای سفر به ترکیه وارد این کشور شد و حضور او در آنجا باعث شد تا باشگاه تراکتورسازی به فکر ارائه پیشنهاد دوم به او بیفتد و این بار مذاکرات جدی تر شد و منظم. توافقات شفاهی انجام شد و روز گذشته قرار بود این بازیکن برای مذاکرات نهایی و امضای قرارداد با مدیران باشگاه دیدار کند که این اتفاق نیفتاد.


مشخص است که عزت اللهی پیشنهادی از لیگ ترکیه دریافت کرده است و با توجه به تمایل او برای ادامه حضور در خارج از ایران، این پیشنهاد باعث شده تا او از تراکتورسازی جدا شود و در صورت مثبت بودن مذاکرات با یک باشگاه ترکیه ای، به استثنای حضور این بازیکن در تراکتورسازی در صورت عدم توافق می توان مذاکرات جدی با باشگاه تبریزی را از سر گرفت اما هر چه هست عزت اللهی با تراکتور فاصله دارد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید