چرا نمی توانم ارگاسم داشته باشم؟ (8 دلیل که نگرانی شما را برطرف می کند) – جدید


خیلی وقت ها نمی دانیم چگونه از برانگیختگی به ارگاسم برسیم. در حالی که ذهن شما به وضوح و تمرکز نیاز دارد، اعصاب حساس و گردش خون شما باید در جای خود باشند. پس بعد از رابطه جنسی، هنوز متوجه نشدید که چرا من به ارگاسم نمی رسم؟ یعنی به جنبه روحی، عاطفی و جسمی رابطه توجه نکرده اید و متاسفانه یکسری مشکلات باعث کاهش میل جنسی در خانم ها می شود.

وارد اپلیکیشن شوید

تیم سلامت بانوان نعنا در بخش فروشگاه مجازی اپلیکیشنی به همین نام مجموعه ای از مکمل هایی برای افزایش میل جنسی برای فروش عرضه شود. کافی است اپلیکیشن Mint را به صورت رایگان دانلود کرده و سپس در این قسمت از برنامه سفارش مورد نظر را ثبت کنید.

مکمل هایی برای تقویت جنسی در برنامه نعناع

مکمل هایی برای تقویت جنسی در برنامه نعناع

بریم سر اصل مطلب! بسیاری از زنان در طول رابطه جنسی واژینال هیچ لذت جنسی را تجربه نمی کنند. باید بدانید که اگر هرگز در رابطه جنسی خود به ارگاسم نرسیده اید و نگران این هستید که چرا به ارگاسم نرسیده اید، از نظر پزشکی دچار اختلال ارگاسم اولیه هستید. اما اگر در گذشته ارگاسم داشته‌اید، اما اکنون برای رسیدن به ارگاسم مشکل دارید، یا به سختی چنین لذتی را تجربه می‌کنید، دچار اختلال ارگاسم ثانویه هستید.

تنها 10 درصد از زنان ارگاسم راحت دارند. بسیاری از آنها در گروه 80-90 درصد هستند و نگران این هستند که چرا من ارگاسم نمی کنم.

بسیاری از زنانی که به متخصص زنان و ماماها مراجعه می کنند فقط می خواهند بدانند که آیا از سلامت جنسی طبیعی برخوردار هستند، حتی اگر در رسیدن به اوج لذت جنسی در مقاربت واژینال مشکل داشته باشند. حتی اگر هنوز ندانند که می توانند از تحریک کلیتوریس لذت ببرند ارگاسم محدوده.

جالب است بدانید متأسفانه بسیاری از خانم ها فکر می کنند که اگر از رابطه واژینال راضی نباشند به این معناست که سلامت جنسی ندارند. اما ما به شما اطلاع می دهیم که بسیاری از زنان واقعاً از این مسیر راضی نیستند! پس مهم است که اگر جزو این دسته هستید، آرام باشید و بدانید که عادی هستید.

چرا نمی توانم ارگاسم داشته باشم؟ یا نقاط جی من کجاست؟

آیا نقاط حساس بدن خود را می شناسید؟ فقط گفتن نقطه جی..

برای رسیدن به اوج لذت جنسی، دانستن نقاط محرک مهم است. همچنین لازم است در مورد آن با شریک زندگی خود صحبت کنید تا او نیز آگاه باشد.

قسمت های مختلف بدن شما به لمس و تحریک واکنش نشان می دهند. صورت، لب ها و گردن. اما خوب است در مورد ظریف ترین نکات بیشتر بدانید:

  • کلیتوریس
  • نقطه G قسمت داخلی و تحتانی کانال واژن است
  • سینه ها

آن دسته از خانم هایی که در گذشته بدون هیچ مشکلی به ارگاسم رسیده اند اما اکنون دچار مشکل شده اند باید با پزشک متخصص مشورت کنند. متخصص که معمولاً متخصص زنان و زایمان یا سکس درمانگر است، از مراجعه کننده سابقه پزشکی می گیرد و همچنین باید یک سری ارزیابی های فیزیکی، پزشکی و هورمونی انجام دهد.

اگر به این دسته تعلق دارید و می خواهید بدانید که چرا من ارگاسم نمی کنم، دلایل زیر را در نظر بگیرید:

◄ دوره درمان دارویی، از جمله استفاده از داروهای ضد افسردگی / مهارکننده های بازجذب سروتونین

◄ مشکلات و کمبودهای هورمونی (این مشکل به ویژه پس از یائسگی شایع است)

◄ مشکلات زناشویی

بیماری هایی مانند دیابت و پرکاری تیروئید

◄ فعالیت بدنی کم

◄ سیگار کشیدن

◄ نوشیدن الکل

◄ اختلالات خواب

چرا نمی توانم ارگاسم داشته باشم؟ راه حل درمانی

دارویی مانند بوپروپیون برای اختلال ارگاسم موثر است. برای مردان، ویاگرا می تواند موثر باشد. به خصوص برای آن دسته از زنانی که دوره ای از داروهای ضد افسردگی دارند، این نسخه موثر است.

برخی از پزشکان کرم جیغ را نیز تجویز می کنند. تعدادی از داروهای موضعی در این کرم ترکیب شده و استفاده از آن در ناحیه کلیتورال باعث افزایش گردش خون و در نتیجه ارگاسم می شود.

دغدغه امروز زنان: چرا نمی توانم ارگاسم داشته باشم؟

دغدغه امروز زنان: چرا نمی توانم ارگاسم داشته باشم؟

این کرم را می توانید خودتان یا با کمک همسرتان استفاده کنید. کرم مورد نظر پاسخ مناسبی برای آن دسته از خانم های نگران است که به دنبال پاسخ مناسب برای عدم ارگاسم هستند. من هستم. این کرم ماهیچه های لگن را تحریک می کند. فراموش نکنید که این عضلات در اوج لذت جنسی منقبض می شوند. همانطور که در بالا نوشتیم، می توانید مستقیماً بروید کلیتوریس استفاده کنید

دلایل دیگر برای عدم ارگاسم

فقط اختلالات ارگاسم چنین مشکلاتی برای شما ایجاد نمی کند. موارد و بیماری های زیر را در نظر بگیرید:

میل جنسی کم

رابطه جنسی دردناک

برانگیختگی دشوار

توجه داشته باشید که همه اینها درست است. در واقع مشکلات فوق بر روح و روان زن تأثیر منفی می گذارد و حتی تأثیرات مخربی بر روابط زناشویی دارد. اما این مشکلات با درمان برطرف می شود و جای نگرانی نیست.

حرف ما با شماست

چرا نمی توانم ارگاسم داشته باشم؟ این سوالی است که بسیاری از زنان در زندگی زناشویی خود با آن مواجه هستند. چطور؟ زیرا 80-90 درصد زنان ارگاسم طبیعی ندارند و به طور طبیعی به اوج لذت جنسی نمی رسند.

با این حال، توصیه می کنیم اگر از اختلال ارگاسم رنج می برید، با یک متخصص صحبت کنید. پس از ارزیابی وضعیت شما، حتما با توجه به شرایط شما و در صورت عدم مصرف داروی خاصی، یک داروی مفید برای شما تجویز خواهد کرد.

منبع: سلامت

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید