چند بار بعد از رابطه جنسی باردار می شویم؟ نعناع


اگر قصد بارداری دارید، این مقاله بهترین راه های باردار شدن را به شما نشان می دهد. به طور خاص، ما سعی داریم به این سوال پاسخ دهیم: چند رابطه برای باردار شدن کافی است؟ بعد از چند رابطه باردار می شویم؟

قبل از صحبت در مورد این موضوع باید بگوییم که اگر می خواهید خیلی زود باردار شوید، می توانید اپلیکیشن نعنا را نصب کنید، گزینه من می خواهم باردار شوم را انتخاب کنید و نکات آن را مرحله به مرحله دنبال کنید. با کمک این دستورالعمل ها در عرض دو تا شش ماه باردار خواهید شد. علاوه بر این، با پاسخ دادن به سؤالات این بخش، می توانید تجزیه و تحلیل پزشک از وضعیت خود و نحوه باردار شدن خود را درک کنید.

آیا می توانید بعد از رابطه جنسی باردار شوید؟ دستورالعمل های سریع بارداری

پاسخ به این سوال کاملا مثبت است. اما باید بدانید چه زمانی باید در یک رابطه باشید. این بار زمان اوج باروری و تخمک گذاری است. بنابراین در تشخیص تخمک گذاری باید بسیار مراقب باشید. هر چه لحظه آمیزش به لحظه رهاسازی تخمک نزدیکتر باشد، احتمال بارداری بیشتر می شود.

اما توجه داشته باشید که برای باردار شدن، داشتن رابطه کافی نیست. اگر می خواهید سریع باردار شوید، باید یک سری نکات را با هم رعایت کنید. به عنوان مثال، روش پیشگیری از بارداری خود را به درستی متوقف کنید، یک رژیم غذایی هدفمند را دنبال کنید و مهمتر از همه، دقیق ترین لحظه تخمک گذاری خود را بدانید و علاوه بر همه اینها، شرایط رابطه را نیز رعایت کنید. مثلاً چه نوع دخول وجود دارد، چه میزان دخول وجود دارد، چه به ارگاسم برسید یا نه و …

با توجه به تمام این شرایط، 90 درصد احتمال بارداری در عرض 2 تا 6 ماه وجود دارد. به همین دلیل تصمیم داریم تمام این نکات را با تمام جزئیات به اپلیکیشن Mint اضافه کنیم. برای دسترسی به این قسمت اپلیکیشن را از طریق لینک زیر نصب کنید و گزینه من می خواهم باردار شوم را انتخاب کنید و به سوالات آن پاسخ دهید …

کاربران نرم افزار نعناع با کمک راه حل های موجود در این بخش در عرض 6-2 ماه باردار شدند.

برنامه را دانلود کنید

روش باردار شدن با اپلیکیشن نعنا

روش باردار شدن با اپلیکیشن نعنا

بارداری یکی از سخت ترین مراحل زندگی یک زن است. هنگامی که یک زن باردار است، تغییرات زیادی را در بدن خود تجربه می کند – فیزیکی، عاطفی و رفتاری که در نتیجه جنین متحمل می شود. ناگفته نماند که داشتن فرزند یکی از بزرگترین نعمت ها برای زنان است. اما بارداری برای همه زنان آسان نیست. در واقع، بسیاری از زنان برای باردار شدن مشکل دارند.

نکته مهمی که قبل از خواندن ادامه این مقاله باید به آن توجه کنید!

اگر قصد بارداری دارید و می خواهید بدانید که در چند رابطه باردار خواهید شد، باید بگوییم که این تعداد برای هر فرد بسته به شرایط می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، فردی که تنبلی تخمدان و پریودهای نامنظم دارد، شرایط بسیار متفاوتی با فردی که پریود منظم دارد و کیست تخمدان ندارد، دارد. یا اگر بالای 35 سال دارید، وضعیت شما با افراد زیر 35 سال کاملاً متفاوت است. بنابراین در مرحله اول باید وضعیت خود را به طور کامل آنالیز کنید و سپس به وضعیت خود اقدام کنید. پس قبل از هر چیز روی لینک زیر کلیک کنید و به سوالات او پاسخ دهید تا بر اساس پاسخ شما به سوالات، وضعیت شما توسط سیستم آنالیز شود، مشکلات، موانع و نقاط قوت خود را برای بارداری بدانید، سپس اقدام کنید. اقدام هدفمند برای بارداری

تجزیه و تحلیل وضعیت

سن و بارداری

سن زنان ارتباط زیادی با باروری دارد، بنابراین اگر قصد بارداری دارید، بسیار مهم است. با افزایش سن زنان، شانس بچه دار شدن کاهش می یابد. احتمال بارداری و بچه دار شدن در سنین زیر 35 سال بیشتر است.

دلیل این امر ارتباط بین تخمک زن و سن بیولوژیکی اوست. هنگامی که نوزاد متولد می شود، تمام تخمک هایی که او نیاز دارد در بدن او وجود دارد. با افزایش سن، تعداد و کیفیت تخم مرغ کاهش می یابد.

چگونه می توانم در کوتاه ترین زمان ممکن باردار شوم؟ 🤰

با استفاده از مسیر بارداری اپلیکیشن نعنا ظرف 2 تا 6 ماه باردار خواهید شد 😇 اکنون می توانید جنسیت نوزاد آینده خود را چه مرد و چه ماده انتخاب کنید 👶👧 همین الان اپلیکیشن نعنا را نصب کنید و شرایط شما و همسرتان مشخص خواهد شد. به صورت رایگان توسط پزشک آنالیز شود.باشید و جزئیات را بدانید.

در چه روزهایی از سیکل قاعدگی امکان باروری وجود دارد؟

زنان 6 روز در ماه شانس بالایی برای باردار شدن دارند. در زیر چرخه قاعدگی را بررسی کردیم و احتمال بارداری در هر یک از آنها را توضیح دادیم:

ما قاعدگی را مرحله اول سیکل ماهانه می دانیم. در طول قاعدگی، بدن آندومتر را که دیواره داخلی رحم است از دست می دهد. قاعدگی می تواند کوتاه و سه روزه باشد یا تا یک هفته ادامه داشته باشد. در این مرحله از چرخه ماهانه، پروژسترون و استروژن برای بازسازی اندومتر تحریک می شوند. احتمال باردار شدن در دوران قاعدگی تقریبا صفر است. شما می توانید در این مدت رابطه جنسی داشته باشید، اما نباید آن را یک روش پیشگیری از بارداری در نظر بگیرید.

 • دوره قبل از تخمک گذاری

در این مرحله از چرخه ماهانه که پس از پریود اتفاق می افتد، باروری به تدریج به حالت طبیعی خود باز می گردد. اغلب زنان معمولاً در این مدت ترشحات واژن دارند که نشان می دهد تخمک گذاری در شرف وقوع است. اگر در این مرحله رابطه جنسی داشته باشید، احتمال باردار شدن بسیار زیاد است. از آنجایی که اسپرم ها می توانند تا 5 روز در واژن زنده بمانند، زمانی که تخمک در مراحل بعدی آزاد شد، می توانند تخمک را بارور کنند.

تخمک گذاری دوره ای است که در آن شما بیشترین شانس بارداری را دارید. در اکثر زنان، تخمک گذاری معمولا دو هفته قبل از قاعدگی ماه بعد شروع می شود. در طول این مدت، ترشحات واژن می تواند اندازه افزایش یابد و شبیه سفیده تخم مرغ باشد. در زمان تخمک گذاری، دمای پایه بدن ممکن است کمی افزایش یابد، معمولاً زیر 0.3 درجه سانتیگراد. در زمان تخمک گذاری، احتمال باردار شدن زیاد است. اگر علائم تخمک گذاری را می بینید یا احساس می کنید برای اطمینان می توانید آزمایش تخمک گذاری انجام دهید. در صورت مثبت بودن آزمایش، در یک تا سه روز آینده شانس بالایی برای باردار شدن خواهید داشت.

 • دوره بعد از تخمک گذاری

بعد از مرحله تخمک گذاری، فاز لوتئال وجود دارد که آخرین مرحله سیکل ماهانه است. این مرحله معمولاً 12 تا 16 روز طول می کشد که بستگی به سیکل ماهانه دارد. در این مرحله هورمون پروژسترون افزایش می یابد و مخاط رحم کاهش می یابد. افزایش پروژسترون به تخمدان ها سیگنال می دهد که ترشح تخمک را متوقف کنند و کاهش مخاط ورود اسپرم به رحم را دشوار می کند. در این مرحله احتمال باردار شدن کم است زیرا تخمک قبلا آزاد شده است.

نحوه تشخیص تخمک گذاری

همانطور که در قسمت قبل ذکر شد، می توانید با استفاده از تست تخمک گذاری متوجه شوید که آیا تخمک گذاری دارید یا خیر.

با این حال، باید به علائم و نشانه های رایج تخمک گذاری توجه کنید. اگر دارید، ممکن است اکنون بهترین زمان برای باردار شدن باشد:

 • افزایش دمای پایه بدن
 • ترشحات تمیز و الاستیک
 • درد خفیف در لگن یا شکم
 • سفت کردن سینه
 • لکه بینی خفیف
 • تغییرات دهانه رحم

در مورد تلاش برای باردار شدن، چند رابطه برای باردار شدن کافی است؟

تعداد آمیزش برای باردار شدن

تعداد آمیزش برای باردار شدن

اکنون که می دانید بهترین زمان ماه برای باردار شدن چه زمانی است، ممکن است از خود بپرسید که برای باردار شدن باید چند رابطه داشته باشید؟

پاسخ به این سوال ممکن است به منبع آن بستگی داشته باشد، اما کارشناسان توصیه می کنند که داشتن رابطه جنسی یک بار در روز می تواند شانس بارداری را افزایش دهد. ممکن است فکر کنید که داشتن رابطه جنسی بیشتر می تواند شانس باردار شدن شما را افزایش دهد، اما اینطور نیست. در واقع، مقاربت مکرر می تواند تعداد و کیفیت اسپرم را کاهش دهد.

در مرحله تخمک گذاری، باید سعی کنید حداقل یک بار در روز و سه تا چهار بار در هفته رابطه جنسی داشته باشید. با این حال، اگر علائم تخمک گذاری را تجربه می کنید، از تست تخمک گذاری استفاده کنید.

اگر می خواهید بهترین راه برای باردار شدن را بدانید، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و همچنین از سلامت اسپرم شریک جنسی خود مطمئن شوید.

آیا امکان بارداری با یک جنس وجود دارد؟ چند بار بعد از رابطه جنسی باردار می شویم؟

حتی اگر یک بار رابطه جنسی داشته باشید، امکان بارداری وجود دارد، اما بستگی به این دارد که در چه مرحله ای از چرخه قاعدگی هستید. اگر قصد بچه دار شدن دارید، اگر دوره تخمک گذاری خود را مشخص کرده اید، یک بار رابطه جنسی می تواند به باردار شدن شما کمک کند. با این حال، اگر در حال حاضر قصد باردار شدن ندارید، مطمئن شوید که از روش های پیشگیری از بارداری کافی استفاده می کنید، زیرا ممکن است تنها با یک رابطه جنسی باردار شوید.

بعد از رابطه جنسی چقدر طول می کشد تا باردار شویم؟

تعداد آمیزش برای باردار شدن

تعداد آمیزش برای باردار شدن

بارداری بلافاصله بعد از رابطه جنسی شروع نمی شود. در عوض، ممکن است تا 6 روز طول بکشد تا اسپرم به تخمک برسد. پس از آن، ممکن است 6 روز طول بکشد تا تخمک بارور شده به دیواره رحم بچسبد. بارداری بعد از کاشت تخمک اتفاق می افتد. در این مدت، هورمون های بارداری ترشح می شوند و ممکن است خونریزی خفیف یا سوزش سر دل را تجربه کنید که به عنوان سوزش سر دل یا خونریزی لانه گزینی نیز شناخته می شود. همچنین باعث افزایش هورمون HCG می شود.

برای اطمینان از بارداری خود، تست بارداری بدهید یا برای معاینه به متخصص زنان مراجعه کنید.

علاوه بر نظارت بر تخمک گذاری، می توانید اقدامات زیر را برای افزایش سرعت باروری انجام دهید:

 • وزن مناسبی داشته باشید

قبل از اقدام به بارداری، مطمئن شوید که وزن مناسبی دارید. زنان دارای اضافه وزن یا کم وزن برای باردار شدن مشکل دارند. قبل از اقدام به بارداری، برای کنترل وزن با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت کنید.

 • یک رژیم غذایی سالم داشته باشید

اگر در تلاش برای باردار شدن هستید، خوردن یک رژیم غذایی متعادل شانس باردار شدن شما را افزایش می دهد. رژیم غذایی ناسالم می تواند منجر به کاهش باروری شود. مجدداً، اگر به یک رژیم غذایی سالم نیاز دارید، می توانید با پزشک خود مشورت کنید. همچنین مطمئن شوید که بدن شما به اندازه کافی هیدراته شده است.

 • سیگار یا الکل نکشید

اگر قصد بارداری دارید، باید بلافاصله سیگار یا الکل را ترک کنید.

یک محیط پر استرس می تواند شانس باردار شدن را کاهش دهد. سعی کنید از محیط های استرس زا دوری کنید.

 • با پزشک خود مشورت کنید

اگر پریودهای نامنظم دارید یا برای باردار شدن مشکل دارید، با پزشک خود در مورد راه های افزایش باروری صحبت کنید.

آیا رابطه جنسی مکرر برای سلامتی مضر است؟

رابطه جنسی مکرر برای زوج هایی که قصد باردار شدن دارند، بد نیست و کاملا ضروری است. با این حال، نفوذ بیش از حد می تواند باعث کمردرد، پارگی رباط ها، کشیدگی عضلات، ساییدگی و سایر شرایط ناراحت کننده شود. اگر قصد باردار شدن دارید، سعی کنید حداقل یک بار در روز رابطه جنسی داشته باشید، اما مراقب باشید که رابطه جنسی زیاد نباشد.

3.4 / 5 – (93 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید