چهارمین عنوان مسابقه مجازی کتابخوانی «هشت بهشت» اعلام شد.


عنوان چهارم مسابقه مجازی کتابخوانی اعلام شد

معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی استان تهران کتاب «سریعتر از دستانتان حرکت کن» نوشته بهزاد دانشگر را چهارمین کتاب سومین دوره مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت ​​اعلام کرد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، کتاب «سریعتر از دستان حرکت کن» روایت حرکت به سوی یک واقعه بزرگ است که نویسنده آن بهزاد دانشگر و راوی آن نوید نجات بخش است.


در مقدمه کتاب آمده است: این متن حاصل گفتگوی من (نویسنده) و نوید نجاتبخش (راوی) و رفت و آمدهای مکرر من به بهیار صنعت سپاهان در سال 1394 است اما این متن در سال های اخیر به دلایلی قابل چاپ نبود. فقط. نوید نجاتبخش نگران بود که این متن سعی کند او را بت کند و او را متمایز کند. در سالهای اخیر او مدام تکرار کرده است که وعده نجات مهم نیست. این مسیری است که اهمیت دارد، راهی که نوید نجاتبخش آن را با موفقیت بزرگ طی کرده است. پس باید از مسیر گفت.


در تمام این سالها سعی کردم او را متقاعد کنم که آن مسیر بدون تجربیات شخصی که نوید نجات را می دهد، به مجموعه ای از تعاریف و مفاهیم و کلیاتی تبدیل می شود که همه جا گفته می شود، اما هیچکس به آنها اعتماد ندارد. هیچ کس درک مشترکی از آنها ندارد و اگر تاکید رهبر انقلاب بر روایت دستاوردهای اقتصادی، علمی و صنعتی نبود، شاید تمام توضیحات من بی نتیجه می ماند. پس اگر بیش از حد به آن توجه شده، ناشی از ناتوانی نویسنده در روایت مسیر است، نه میل به وعده نجات.


دانشجویان علاقه‌مند به مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت ​​می‌توانند روز جمعه 29 مهرماه 1401 از ساعت 9 الی 24 به سایت باشگاه کتاب دانشجویان ایران در BooKRc مراجعه کنند. من در این مسابقه کتابخوانی شرکت می کنم.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید