چگونه خال های صورت را از بین ببریم؟


چگونه خال های صورت را از بین ببریم؟ سریع ترین راه برای برداشتن خال چیست؟ این سوالات بخشی از دغدغه افرادی است که به زیبایی و سلامت پوست خود اهمیت می دهند. برداشتن خال تا ده سال پیش مشکلی نبود، اما اکنون تنها چند دقیقه طول می کشد تا مشکل پوست حل شود.

روش های جدید از بین بردن جای زخم احتمال رشد مجدد یا سایر عوارض را به حداقل می رساند. در این مقاله ابتدا به دلایل رشد و تشکیل خال می پردازیم. سپس به روش های برداشتن سریع زائده های پوست صورت می پردازیم. با شما هستیم تا یک بار برای همیشه از شر خال های صورتتان خلاص شوید.

علت رشد خال؛ عوارض مادرزادی یا اکتسابی روی پوست

اگر بخواهیم به سوال «چگونه از شر خال های صورت خلاص شویم» بهترین پاسخ را بدهیم، باید ماهیت عوارض پوستی را بررسی کنیم. در حالی که همه ما خال را به‌عنوان تغییر رنگ پوست می‌دانیم، اما همه تغییر رنگ‌ها خال نیستند و می‌توانند یک لک یا کک و مک باشند. از نظر نحوه تشکیل خال دو دسته اصلی وجود دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

  • خال های مادرزادی: از بدو تولد روی پوست هستند.
  • در تملک هایی که در طول زمان توسعه می یابند.

از دیدگاه پزشکی و علمی، خال یک ضایعه پوستی است که در اثر تجمع غیر طبیعی رنگدانه ها در یک نقطه از پوست ایجاد می شود. به دلایل پزشکی، برخی برای لک های صورت را از بین ببرید آنها دریغ نمی کنند.

خال روی صورت چیست؟ اختلال در تقسیم سلول های رنگدانه پوست

هر دو نوع خال به دلیل اختلال در تجمع رنگدانه ایجاد می شوند. تولید رنگدانه به عهده سلول های ملانوئیدی است که در پوست وجود دارد. از تجمع این سلول ها خال تشکیل می شود. میزان تجمع رنگدانه بر شکل و رنگ خال تأثیر می گذارد. خال های مادرزادی از ابتدای تولد روی پوست بوده و با رشد کودک بزرگتر و پررنگ تر می شوند. در حالی که خال ها معمولا مادرزادی نیستند و اغلب در سنین بالا روی پوست ظاهر می شوند. این خال ها می توانند در اثر عوامل خارجی مانند قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا ضعف سیستم ایمنی ایجاد شوند.

چگونه خال را برداریم؟ روش های خالکوبی سنتی

برای پاسخ مستقیم به سؤال “چگونه از شر خال های صورت خلاص شویم”، باید روش های از بین بردن آنها را مشخص کنیم. علاوه بر روش های برداشتن خال در خانه که توسط پزشکان توصیه نمی شود، راه های اصلی برای برداشتن خال وجود دارد. در این بین روش های قدیمی مانند رفع سوختگی یا اسکار با جراحی وجود دارد که از انواع درمان های تهاجمی محسوب می شود. بر خلاف روش های مدرن مانند دستگاه co2 کسریراه حل های قدیمی ساده تر هستند. در زیر روش های سنتی برداشتن خال را بررسی کردیم.

1.برداشتن خال با سوزاندن؛ استفاده از الکتروکوتر

روش از بین بردن خال های پوستی با سوزاندن شاید چندان جذاب به نظر نرسد. برای سوزاندن خال با استفاده از وسیله ای به نام الکتروکوتر حرارت بالایی در محل مشکل ایجاد می شود. این گرمای شدید باعث ناپدید شدن خال می شود. یکی از معایب سوزاندن خال این است که لکه ای روی پوست باقی می ماند که معمولا دائمی نیست. از آنجایی که در این روش گرمای شدیدی به پوست منتقل می شود، استفاده از کرم ترمیم کننده یکی از راه های ترمیم زخم است.

2.برداشتن خال صورت با جراحی؛ عارضه را با تیغ برش دهید

شاید در قدیم‌ها اگر کسی می‌پرسید «چگونه از شر خال‌های صورت خلاص شویم»، تیغ تیز بهترین پیشنهاد ممکن باشد. در روش برداشتن خال با جراحی ابتدا محل مشکل بی حس می شود. پس از بیهوشی، پزشک معالج با استفاده از تیغ پوست را شکافته و لایه های خال را به طور کامل از بین می برد. پس از برداشتن خال، محل جراحی بخیه می شود. در مراقبت های بعد از جراحی خال، تعویض به موقع پانسمان زخم بسیار مهم است. برای خال های گوشتی و عمیق، جراحی پزشکی موثرترین روش است.

برداشتن خال های صورت با دستگاه های پیشرفته روشی سریع و بدون درد است

در روش های سنتی برداشتن خال، برداشتن خال و رسیدن به نتیجه مطلوب مدتی طول می کشد. گاهی اوقات اسکارهای ناشی از جراحی یا سوختگی خال روی پوست باقی می ماند و باعث ایجاد لک می شود. با پیشرفت تجهیزات پزشکی، دستگاه های مدرنی اختراع شده اند که می توانند هر گونه خال و جوش صورت را به سرعت از بین ببرند.

دستگاه های لیزر و RF فناوری های پیشرفته حذف خال هستند. موسسات و کلینیک های معتبر پولی قیمت دستگاه RF یا تجهیزات مشابه، لکه بینی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. برای دغدغه «چگونه از شر خال های صورت خلاص شویم» دو روش سریع را در زیر معرفی کرده ایم.

1.لیزر؛ روشی سریع برای خلاص شدن از شر خال

یکی از ساده ترین و سریع ترین راه ها برای از بین بردن خال و زگیل استفاده از لیزر است. برداشتن خال های صورت با لیزر یکی از روش هایی است که در کلینیک های مجهز در اختیار مراجعین قرار می گیرد. در مورد خال های صورت لیزر شده، نیازی به سوزاندن یا شکافتن پوست نیست. مدت زمان درمان خال های بزرگ نیز با استفاده از لیزر به سرعت انجام می شود و پوست تحت تاثیر عفونت قرار نمی گیرد. در روش حذف خال با لیزر، پس از بیهوشی با کرم های بی حس کننده، اشعه نور، رنگدانه خال را روشن می کند و با فرآیندهای طبیعی حذف می شود.

2.دستگاه جراحی فرکانس رادیویی؛ تخریب کامل سلول برای درمان عوارض پوستی

علاوه بر لیزر، تکنولوژی جراحی RF یکی از بهترین روش ها برای برداشتن خال است. این فناوری برای درمان و حذف انواع زائده های پوستی استفاده می شود. برداشتن خال های صورت توسط RF جراحی بسیار موثر بوده و در زمان کوتاهی انجام می شود. فناوری RF نسل جدیدی از دستگاه‌های جراحی الکتریکی است که با افزایش فشار آب بینابینی، خال را از بین می‌برد. در این روش حرارت و تخریب بافت اطراف خال وجود ندارد. استفاده از RF جراحی احتمال ایجاد زخم و اسکار را به حداقل می رساند.

آفا عرضه کننده دستگاه های پیشرفته لیزر و RF با گواهینامه معتبر

آرزوی داشتن پوستی سالم، زیبا و بدون عیب حق هر فردی است که به سلامت بدن خود اهمیت می دهد. در این مقاله با بررسی روش های مختلف رفع عوارض پوستی به سوال “چگونه خال های صورت را برداریم” پاسخ دادیم. جراحی سوختگی و خال از روش های قدیمی و تهاجمی برداشتن خال است. از بین بردن لک و آکنه روی صورت اکنون به راحتی و در عرض چند دقیقه انجام می شود.

انواع دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی روز خال های مختلف را بدون عارضه و لکه پاک می کنند. شرکت آفا انواع دستگاه های پیشرفته حذف خال و حباب را با گواهینامه معتبر بین المللی وارد می کند. گروه آفا نامی مورد اعتماد در زمینه جراحی زیبایی داخلی با عرضه تجهیزات مدرن پزشکی می باشد. برای مشاهده انواع دستگاه های پزشکی، مشاوره خرید و سفارش به afateb.com مراجعه کنید و یا با شماره 02188107070 تماس بگیرید.

هشدار! این مقاله صرفا جهت آشنایی با کسب و کار مهمان منتشر شده است و سایت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد. اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید