ژل لب روسی چیست و الگوهای رایج تزریق فیلر روسی چیست؟


یکی از زیباترین لب های دنیا لب روسی است و دلیل آن برجستگی و پری لب های بالا و پایین و یکدست بودن آنهاست که باعث جذابیت لب ها در این نوع مدل ها می شود.روسو در همه جا طرفداران دارد. در جهان و همچنین در ایران. برای خودش چیزهای زیادی پیدا کرد و طبق گزارشی که گوگل به تازگی ارائه کرده است، در ایران عبارت “ژل لب روسی” در یک هفته 1650 بار جستجو شده است و این آمار تکان دهنده نشان از محبوبیت این مدل ژل لب در بین خانم های اهل کشور دارد. کشور ما.

تزریق ژل لب روسی

شاید امروز یا در آینده تصمیم بگیرید که خودتان تزریق ژل لب روسی را انتخاب کنید، بنابراین بهتر است با مشخصات، ویژگی ها، عوارض و حتی انواع الگوهای لب روسی آشنا شوید تا اینکه رویایی راحت در یک تزریق ژل DIY معتبر لب داشته باشید. درمانگاه

نگاهی به عناوین مقالات

انواع مدل ژل لب روسی

ژل لب روسی در انواع مدل های مختلف در سراسر دنیا تولید می شود و در نتیجه تنوع مدل های تزریقی در بازار زیبایی ایران نیز به چشم می خورد. اگر بخواهیم به انواع مدل های تزریق لب روسی اشاره کنیم می توانیم به مدل های زیر مراجعه کنیم:

  • ژل لب روسی طبیعی
  • ژل لب روسی یا خط چاکدار
  • ژل لب عروسک روسی

اگر می خواهید در مورد این مدل ها اطلاعاتی کسب کنید و تصاویری از نمونه های هر نوع مدل روسی را ببینید، پیشنهاد می کنیم مقاله تزریق ژل لب روسی در مدل های مختلف را مطالعه کرده و به قسمت گالری تصاویر مراجعه کنید.

انواع مدل ژل لب روسی

ماندگاری ژل لب روسی

یکی از دغدغه های بسیاری از افراد زیبایی که به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند، ماندگاری ژل لب روسی است که همیشه مورد سوال است. باید توجه داشته باشید که تمامی تزریقات فیلر لب در مدل های مختلف و همچنین تزریق های دیگر مانند بوتاکس و مزوتراپی صورت و مو موقتی بوده و به هیچ وجه ماندگاری ندارند.زیبایی لب ها را افزایش می دهد.

اگر می خواهید ماندگاری ژل لب روسی را افزایش دهید، باید محصول و برند بسیار خوبی را برای تزریق انتخاب کنید تا علاوه بر زیبایی لب های شما، ماندگاری لب های مدل روسی مانند لیفتینگ معابد به 12 ماه و یک سال می رسد. در این راستا برای خرید یک محصول باکیفیت و درجه یک باید هزینه بیشتری پرداخت کرد تا مدت زمان تزریق لب بیشتر شود.

قبل از ژل لب روسی چه باید کرد؟

در جلسه مشاوره، آرایشگران سوالات تخصصی در مورد تزریقات می پرسند تا مطمئن شوند داوطلب سابقه حساسیت دارویی ندارد. همچنین در صورت داشتن سابقه مصرف داروهای رقیق کننده، به فرد گفته می شود 48 ساعت قبل از روز تزریق، مصرف این دارو را قطع کند تا برای جلسه زیبایی آماده شود. پارامتر دیگری که کارشناسان آن را ارزیابی می کنند میزان استرس و اضطراب مردم است: اگر فردی ترس و اضطراب بالایی داشته باشد کارکنان کلینیک راه های کاهش استرس را به او آموزش می دهند.

در کلینیک زیبایی دکتر یوسفی، نمونه های ویدئویی و فوتیج تزریق ژل لب آماده است تا فرد به عنوان نمونه برای کاهش استرس و اضطراب به آن نگاه کند و در پایان مشاوره در صورت اعلام آمادگی فرد برای تزریق، مجوز تزریق فیلر صادراتی را می دهد.

یکی دیگر از اقدامات بسیار موثری که باید قبل از ژل لب روسی انجام شود، کمپرس یخ روی لب ها و استفاده از ویتامین D و قرص های لخته کننده خون است که باید در جلسه مشاوره به متقاضی تزریق یادآوری شود.

تزریق ژل لب روسی چگونه انجام می شود؟

پس از اینکه پزشک متخصص تاییدیه و مجوز ژل لب روسی را صادر کرد، بر اساس اینکه فرد چقدر قصد دارد لب های خود را در لب بالا و پایین برجسته کند، میزان ژل و دوز فیلر مشخص می شود. در روز تزریق فرد به راحتی روی صندلی تزریق می نشیند و با کمک بیهوشی و استریلیزاسیون لب های فرد برای تزریق آماده می شود. در مرحله بعد با توجه به مقدار ژل تزریقی که پزشک در جلسه مشاوره تعیین می کند، فیلر به لب های زیبا تزریق می شود.البته باید توجه داشته باشید که یکی از مشکلات مهم در لب های روسی تغییر حفره لب در این لب است. مدل جذاب دوز ژل بسیار بالاست، تزریق ژل لب روسی در چند روز و در چند مرحله امکان پذیر است.

  تزریق ژل لب روسی چگونه انجام می شود؟

بهترین توصیه برای ژل لب روسی

افرادی که قصد دارند ژل لب روسی را بر روی لب های خود بمالند، در ابتدای سفر بهترین راه این است که از بهترین کلینیک های زیبایی مشاوره خوب و ایده آل داشته باشند تا از این روش تهاجمی با سهولت و کیفیت درجه یک استفاده کنند. do your lips یکی از بهترین کلینیک های زیبایی واقع در شمال تهران و متشکل از کادری مجرب و مجرب و تزریق ژل لب به انواع مدل های روسی، عروسک، باربی، طبیعی و هالیوودی و سایر مدل های مورد نیاز برای شما ، کلینیک زیبایی دکتر یوسفی.

کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر یوسفی در خیابان فرمانیه تهران واقع شده و دارای بخش تخصصی تزریق ژل و بوتاکس لب است که از بهترین مواد اولیه و برندهای معروف دنیا برای انجام تزریق فیلر، تزریق بوتاکس دور چشم و حتی استفاده می کند. مزوتراپی برای جویندگان زیبایی او.در این بخش شما زیر نظر دکتر یوسفی مورد معاینه دقیق قرار می گیرید و ایشان با مشاوره کاملا رایگان و توضیحات مناسب در مورد ژل لب روسی و همچنین سایر مدل ها بهترین مشاوره را به شما خواهند داد.

برندهای روسی پرکننده ژل لب

یکی دیگر از مراحل مهم و اساسی در ژل لب روسی، نوع محصول و برندی است که برای تزریق انتخاب می کنید. متاسفانه در سال های اخیر محصولات متنوع و غیر معتبری وارد کشور ما شده است که هزینه تزریق ژل لب را بسیار کاهش داده است. اما از نظر کیفیت در سطح بسیار پایینی قرار دارد و باعث نارضایتی داوطلبان زیبایی و حتی متخصصین پوست و مو شده است. در بخش تزریق زیبایی دکتر یوسفی نیز پیشنهاد می کنیم اگر مکان معتبری را می شناسید، یک مکان معتبر و معتبر خریداری کنید. محصولی معتبر و ما فقط تزریق را روی لب شما انجام می دهیم.

اما محصولاتی که برای مشتریان خود استفاده می کنیم همگی از مواد وارداتی درجه یک و اصیل و از برندهای معروفی مانند آلنس و ژوویدرم هستند که باعث افزایش کیفیت کار در دپارتمان و کیفیت و ماندگاری ژل لب روسی شده است. بسیار

تغییر در حفره لب در ژل لب روسی

یکی از سخت ترین کارها در تزریق ژل لب مدل روسی میزان تغییر در لب بالاست. لب بالایی یکی از جذاب ترین قسمت های صورت خانم هاست. حال در مرحله تزریق اگر این گودی به حالت طبیعی خود باقی بماند، Slow در زیبایی بصری و جذابیت لب ها بسیار موثر است. اگر تغییر حفره لب توسط پزشک معروفی مانند دکتر یوسفی انجام شود، شما یک سال لب های طبیعی روسی را به یاد می آورید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب مدل روسی

البته مراقبت بعد از ژل لب روسی یکی از مهم ترین پارامترهای موثر بر الگوی تزریق و ماندگاری آن است. مراقبت های پس از تزریق برای زیبایی و جوانسازی یکی از اساسی ترین عواملی است که در مورد لب روسی تزریق ژل به شرح زیر است:

  1. تا زمانی که بی حسی به طور کامل از بین نرود، چیزی نخورید و ننوشید.
  2. تا 48 ساعت پس از تزریق از استعمال دخانیات و مصرف قلیان خودداری کنید.
  3. از فعالیت های سنگین و ورزش خودداری کنید.
  4. سعی کنید در معرض گرمای شدید خورشید قرار نگیرید.
  5. تا 72 ساعت پس از تزریق از مصرف مشروبات الکلی خودداری کنید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب مدل روسی

آیا تزریق ژل لب مدل روسی درد دارد؟

به دلیل بی حسی که بر روی لب های شما ایجاد می شود، در هنگام تزریق ژل لب روسی هیچ گونه درد و سوزشی احساس نخواهید کرد.در صورت داشتن هر گونه ابهام و سوال پس از مطالعه این مقاله می توانید با دکتر یوسفی در تماس باشید.

توجه: این مقاله توصیه پزشکی یا دارویی نیست!

دیدگاهتان را بنویسید