کریسمس امسال در پاریس باشید / سفر رایگان 7 نفره به فرانسه


کریسمس امسال در پاریس باشید / سفر رایگان 7 نفره به فرانسه


آراد برندینگ راهی به سوی ثروت است و بیش از 16 سال سابقه دارد. اعتقاد این مجموعه بر این است که در تجارت و صادرات ثروت فراوانی وجود دارد و دلیل فقر بسیاری از مردم این است که هرچقدر سعی کنند وظیفه خود را صادقانه انجام دهند، هیچ رونقی در آن وجود ندارد. جهان، مشاغل آنها


ما در شرکت آراد برندینگ هنر تجارت محصولات ایرانی را در سطح ملی و بین المللی می شناسیم. توان اصلی ما صادرات است و از واردات راضی نیستیم. ما معتقدیم اگر بتوانیم محصولات ایرانی را به کشورهای دیگر بفروشیم، چرخه تولیدمان بهتر می شود و اشتغال ایجاد می شود.


برای ریشه کنی فقر در ایران باید خیل عظیمی از مردم ایران برای صادرات محصولات ایرانی کمک کنند و از این طریق تمام مشکلات کشور عزیزمان حل می شود.ما در آراد برندینگ به هرکسی که می خواهد پولدار شود یاد می دهیم که چگونه به صورت رایگان معامله کند. فرآیند برندسازی ما کاملا رایگان است. دوره های آموزشی ما در این زمینه نیز رایگان است.


لازم به ذکر است که شرکت ما با برند آراد برندینگ امروزه با تیمی متشکل از 150 نفر از سراسر جهان به تجارت و صادرات مشغول است و بیش از 14 زبان زنده دنیا را پوشش می دهد. بنابراین ما برای کسانی که به دنبال درآمدزایی و کسب ثروت هستند، مسیر پول سازی را فراهم می کنیم.


2


نحوه همکاری با آراد برندینگ


فرآیند همکاری مستلزم این است که ابتدا محصولی را برای کسب و کار خود انتخاب کرده و سپس شروع به کار کنید. البته بعد از مدتی در تجارت سود خواهید برد.


تا زمانی که شما سودی نداشته باشید از شما پول نمی گیریم. اما زمانی که در کسب و کار سود می کنید، باید 20 درصد از سود کسب و کار خود را به ما بدهید تا بتوانیم این خدمات را به صورت مستمر به شما ارائه دهیم.


3


آراد برندینگ خدمات ویژه ای را در نظر گرفته است که همه شما می توانید از این امکانات استفاده کنید.


به عنوان مثال، ما یک فرصت ویژه برای سفر به فرانسه را در دستور کار خود قرار داده ایم، یک فرصت منحصر به فرد.


نکته مهم و عالی این است که تمامی هزینه های این سفر از پرواز، هتل، صبحانه، ناهار، شام و ترانسفر فرودگاهی و شهری با آراد برندینگ خواهد بود.


برای اطلاع از جزئیات سفر به فرانسه به وب سایت و کانال تلگرام ما مراجعه کنید. هر روز خبرهای جالب و داغی برای شما داریم.


سایت برند آراد


کانال تلگرام آراد برندینگانتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید