کسانی که بد کرده اند باید بهای سنگینی بپردازند


کسانی که بد کرده اند باید بهای سنگینی بپردازند


به گزارش ایلنا، حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی با بیان اینکه پس از مراسم 13 آبان در خطبه های نماز جمعه در مصلی قزوین، امام خمینی (ره) این اقدام دانشجویی را در سال 58 انقلابی بزرگتر از انقلاب اول خواندند، گفت: امام راحل آینده ای دور می دید.


عابدینی گفت: زمانی تنها کاری که می توانستیم بکنیم این بود که از دیوارهای لانه جاسوسی آمریکا بالا برویم و آنها را دستگیر کنیم اما امروز تصمیم گرفتیم که آمریکا پتوی خود را از منطقه بردارد و منطقه را ترک کند و این عزت و اقتدار اعتماد ملت به نظام برای جمهوری اسلامی مقدس است.


خطیب نماز جمعه قزوین افزود: امام خمینی (ره) خطاب به همه مردم و مسئولان ایران چه در جنگ و چه در صلح فرمودند این بزرگترین ساده لوحی است که فکر کنیم دنیاخواران به ویژه آمریکا دست از سر ما برداشته اند. و اسلام عزیز ما یک لحظه به دشمنان حمله نکنیم. غافل می مانیم، کینه و دشمنی با اسلام ناب محمدی (ص) در نهاد و سرشت آمریکا بیداد می کند و باید خود را به سلاح فولادین صبر و ایمان مسلح کنیم تا امواج طوفان و فتنه را بشکنیم و از سیل بلاها جلوگیری کنیم. .


وی افزود: شهادت دانشجویان در 22 آبان 57 در دانشگاه تهران و شهادت دانشجویان قبل از 22 آبان از مناسبت های مهمی است که شاهد آن بوده ایم و دانشجویان عزیز سهم بزرگی در حماسه امروز در سراسر کشور داریم. و در استان قزوین شهادت دانش آموزان را تبریک می گوییم و امیدواریم بتوانیم انتقام خون عزیزان را از شروران بگیریم.


نماینده فقیه در استان قزوین گفت: قرآن کریم فرمودند شما را سخت ببینند و حتما این کار را خواهند کرد و ما مطمئن هستیم که دستگاه قضایی کاری می کند که از این حرکت شیطانی پشیمان شوند و به ابرقدرت های شیطانی خدمت کنند.


وی گفت: ریشه شیطنت سران در جای دیگری است و آن موشکی که باید تل آویو را هدف قرار دهد فتنه را خاموش می کند و آن موشکی که امنیت سعودی ها را بر هم بزند، امنیت ملت ما می شود، آن موشکی که آمریکا و ناوهایش را هدف قرار دهد اگر ناو هواپیمابر آنها را از منطقه خارج کند، امنیت را در منطقه ایجاد می کند. از این رو هر روز بیشتر احساس می کنیم که زمان انتقام خون رهبر دل ها حاج قاسم سلیمانی فرا رسیده است.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید