کسب درآمد و رفاه اقتصادی


    کسب درآمد و رفاه اقتصادی

«امکانات عالی آریزو 6 توربو» با بیش از 308000 بازدید، استخدام پیک با 278000 بازدید و آگهی فروش فرش با 232000 بازدید پربازدیدترین آگهی های ثبت شده در گزارش عملکرد سایت دیوار در دهه 1400 هستند.


«ایجاد و کسب رونق»، «کسب درآمد» و «قیمت ارزان و شاید عجیب» از جمله شاخص هایی است که هر یک از این تبلیغات پرمخاطب از آن بهره می برند. با توجه به شرایط اقتصادی جامعه امروزی، عموماً مردم به سمت کسب درآمد و رفاه بیشتر سوق داده می شوند. گاهی اوقات در این بین اگر تبلیغ یا پیشنهادی بتواند سلامتی، درآمد بیشتر یا امکانات ویژه و بی دردسر را برای افراد فراهم کند، مطمئنا با استقبال بیشتری مواجه خواهد شد.شرایط تعویض خودرو از جمله سازه هایی است که برای مردم رفاه ایجاد می کند. امکان تعویض خودرو بدون نیاز به صرف زمان زیادی برای تبلیغات، تبلیغات، اطلاع رسانی به خریداران احتمالی و مشکلاتی که پیرامون آن وجود دارد، باعث می شود متقاضی واجد شرایط از نظر روانی تمایل به تعویض خودروی خود به جای فروش آن داشته باشد. در این شرایط با در نظر گرفتن ساختارهای خاص، علاوه بر راحتی، احساس احترام و جهت گیری نسبت به ارباب رجوع توسط آن مجموعه برای متقاضی مورد تاکید قرار می گیرد. در این مرحله ممکن است از نظر مالی برای متقاضی آگهی منفعت نداشته باشد، اما ایجاد سطح رفاه مردم را مشتاق مطالعه و اشتراک گذاری این آگهی کرده است.


“کوریره دی موتوری” به عنوان شغل این امکان را در اختیار افراد قرار می دهد که صرفاً با خرید موتور و داشتن گواهی نسبی، آن را به عنوان شغل تمام وقت یا نیمه وقت انتخاب کنند. کسب فرصت شغلی که دارای انتخاب ساعت کاری در 25 محله مختلف تهران باشد، دارای دستمزد ساعتی تضمینی باشد، نیاز به سرمایه فوق العاده ای برای شروع کار نداشته باشد، فرد می تواند تا زمانی که نیاز داشته باشد بدون محدودیت زمانی کار کند. و پاداش در پایان شب، یکی از محبوب ترین عوامل این اطلاعیه است.


تحلیل دیگری که از این اطلاعیه به دست می آید که اتفاقاً همه موارد فوق را در بر می گیرد، نرخ تورم در جامعه و نیاز به شغل دوم یا نیمه وقت است. این شغل می تواند درآمد مناسبی برای پوشش برخی از هزینه های زندگی ایجاد کند.


فروش فرش به قیمت فرد سومین آگهی پربازدید سایت دیوار است. قیمت یک میلیون فرش 6 متری حتی اگر قیمت فرش در همین رده قیمتی باشد، شاید یکی از مهم ترین شاخص های محبوبیت این آگهی باشد. این آگهی فقط مربوط به فروش فرش با قیمت مناسب نیست، بلکه ایده ای برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه مناسب است. یک متخصص در این زمینه می تواند یک سری فرش با سایز مناسب را در یک محیط خاص ببیند و بلافاصله آنها را خریداری کرده و به محل مورد نظر منتقل کند.


در تمامی این اطلاعیه ها میل به کسب درآمد بیشتر بدون مشکلات اداری خاص یکی از نقاط قوتی است که صدها هزار بازدید را به دنبال داشته است.


داده های این گزارش در گزارش دیوار 1400 منتشر شده است. گزارش را می توانید اینجا بخوانید.


انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید