کشف تریاک و حشیش از سوداگران مرگ


کشف تریاک و حشیش از سوداگران مرگ

رئیس پلیس مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 50 کیلوگرم تریاک و حشیش در دو عملیات پلیسی در پایتخت خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ ضرغام آذین در تشریح دو ماموریت پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در روزهای اخیر گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ هنگام کنترل خودروهای عبوری از محور آزادگان به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شدند. و دستور توقف داد و آن را صادر کرد.


وی با ادعای اینکه راننده خودرو بدون توجه به فرماندهی پلیس اقدام به فرار از دست پلیس کرده است، گفت: در این زمینه تعقیب و گریز بین پلیس و ماموران به وقوع پیوست که در نهایت خودروی مذکور متوقف و متوقف شد. ماموران جریان 40 کیلوگرمی حشیش که به طرز ماهرانه ای در داخل خودرو جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.


رئیس پلیس مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه راننده و سرنشین این خودرو دستگیر شدند، گفت: این افراد به کلانتری منتقل و تحت بازجویی قرار گرفتند و طی آن اعتراف کردند که محموله مواد مخدر را از استان های استان تهیه کرده اند. کشور و قصد داشت آن را در تهران توزیع کند.


وی همچنین از دستگیری اعضای خانواده و کشف 10 کیلو تریاک خبر داد و گفت: در پی ارجاع چندین فقره شکایت و شکایت مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه زن و شوهر فروشندگان مواد مخدر، پرونده قضایی در این خصوص تشکیل و تحقیقات به عمل آمد. موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه قرار دارد


آذین افزود: در نتیجه این مشکل، ماموران با رصد دقیق اقدامات مجرمانه متهمان و انجام چندین مرحله تحقیقات گسترده پلیسی دریافتند که افراد نامبرده اخیرا برای تحویل مقادیری مواد مخدر به مرزهای شرقی کشور سفر کرده اند. از قاچاقچیان و قصد دارند با استفاده از دستگاهی خودروهای پراید را به مخفیگاه خود در جنوب تهران منتقل کنند تا در زمان مناسب مواد را در پایتخت توزیع کنند.


رئیس پلیس مواد مخدر استان تهران افزود: با جمع آوری اطلاعات به دست آمده، موضوع به مرجع قضایی معرفی و دستورات قضایی لازم برای دستگیری متهم پرونده دریافت شد و شمارش معکوس برای به دام انداختن این زوج آغاز شد تا اینکه در نهایت شب گذشته یک تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت به محورهای مواصلاتی اعزام و پس از ساعت ها رصد و پایش نامحسوس خودروهای در حال تردد خودروی پراید را در بزرگراه آزادگان مشاهده و متوقف کردند. عملیات هماهنگ


وی با بیان اینکه متهم و همسرش به همراه فرزندانشان اقدام به قاچاق مواد مخدر می کردند، گفت: ماموران این افراد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین خودروی مذکور در بازرسی قرار گرفت و در این بازرسی 10 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.


آذین با بیان اینکه برای متهمان هر دو عملیات پرونده های جداگانه ای تشکیل شد، گفت: این افراد به همراه پرونده ترکیبی برای رسیدگی به جرایم خود به دادسرا معرفی شده اند. تحقیقات پلیس همچنان ادامه دارد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید