کمپین ملی اهدای خون به همت سازمان جوانان حزب کارگزاران سازندگی ایران برگزار شد


کمپین ملی اهدای خون به همت سازمان جوانان حزب کارگزاران سازندگی ایران برگزار شد

جوانان ۱۵ استان کشور در کمپین سازمان جوانان حزب کارگزاران ساختمان شرکت کردند و با حضور در مراکز انتقال خون شهر و استان خود در این حرکت جمعی اجتماعی با اهدای خون به یاری همرزمان خود پرداختند.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان جوانان حزب کارگزاران سازندگی ایران، جمعی از جوانان فعال در استان های سراسر کشور در روزهای 9 و 10 مردادماه همزمان با روز ملی اهدای خون و در راستای کمپین سازمان جوانان حزب کارگزاران سازندگی ایران با مشارکت پایگاه های انتقال خون استان های خود به کمپین اهدای خون پیوستند.


این کمپین که به همت سازمان جوانان حزب کارگزاران سازندگی ایران در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون و انجام مسئولیت اجتماعی شکل گرفت، با مشارکت و استقبال پرشور جوانان در 15 استان کشور همراه بود.


جوانانی از استان های تهران، لرستان، مازندران، اردبیل، خراسان رضوی، بوشهر، خراسان شمالی، کهگیلویه و بویراحمد، قم، فارس، البرز، سمنان، چهارمحال بختیاری، همدان و ایلام از جمله شرکت کنندگان فعال در این کمپین بودند. که از زحمات کادر بهداشتی و درمانی این روز تقدیر و تشکر کرد.


سازمان جونان حزب کارگزاران سازندگی ایران با توجه به اینکه نیاز بیماران به خون و فرآورده های خونی مستمر بوده و همواره نیاز به اهدای خون وجود دارد و همچنین با توجه به تقویت مشارکت اجتماعی جوانان در جهت دستیابی به توسعه اجتماعی و سلامت پایدار. توسعه به عنوان یکی از مهم ترین ابعاد تحول اجتماعی، تصمیم به برگزاری این کمپین در تعداد زیادی از استان های کشور گرفت.


65b12534-c8f3-473d-83c7-321607e710bd


7156eaba-b78b-4f03-a1e7-25aaa2c097ee


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید