گام به گام خانه دار شدن در ترکیه


خرید خانه در خارج از کشور ممکن است به آسانی خرید در کشور شما نباشد. دلایل اصلی که گاهی اوقات مردم فکر می کنند خرید ملک در خارج از کشور خطرناک است عبارتند از:

  • ترس از کلاهبرداری و از دست دادن پول و همچنین زمان
  • تفاوت در قوانین قابل اجرا و سیستم های حقوقی حاکم بر معاملات املاک و مستغلات
  • ضعف در قوانین مربوط به خرید ملک توسط اتباع خارجی در کشور مقصد
  • موانع زبانی به ویژه اصطلاحات حقوقی که متاسفانه در همه کشورها وجود دارد
  • احساس عدم کنترل بر فرآیند، که ناشی از عدم استقرار در کشوری است که از آن خرید می‌کنید.

ما این نگرانی ها را درک می کنیم و تلاش می کنیم تا شما را آگاه کنیم. بنابراین، ما دستورالعمل ها و توصیه هایی را برای کمک به خرید ملک در ترکیه تا حد امکان امن و آسان ارائه کرده ایم، راهنمای گام به گام ما برای خرید خانه در ترکیه را دنبال کنید.

راهنمای گام به گام خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در خارج از کشور برای اکثر مردم بیشتر یک انتخاب سبک زندگی است تا آجر و ملات. در این بخش مراحل خرید ملک در ترکیه بیایید با هم مرور کنیم:

مرحله 1: در مورد بازار املاک و مستغلات در ترکیه تحقیق کنید

بازار املاک ترکیه روز به روز در حال رشد است. هزاران ملک برای فروش در ترکیه و صدها مشاور املاک وجود دارد. هر نماینده چیزهای مختلفی را به شما می گوید و توصیه های متفاوتی را ارائه می دهد.

تحقیق خود را در مورد اینکه کدام منطقه از ترکیه با نیازها، بودجه و سبک زندگی پیش بینی شده شما مطابقت دارد، انجام دهید.

مرحله 2 – انتخاب یک مشاور املاک

انتخاب یک مشاور املاک مهم ترین و پر ریسک ترین مرحله هنگام خرید ملک در ترکیه است، زیرا رویه رایج در بازار املاک ترکیه وجود دلال یا نماینده املاک بین فروشنده و خریدار است. برای جلوگیری از هرگونه تقلب یا مسائل حقوقی باید در انتخاب مناسب ترین، حرفه ای ترین و صادق ترین مشاور املاک دقت کنید.

قانونی بودن کار مشاور املاک از طریق کد مالیاتی شرکت در ترکیه که معرف مجوز قانونی کار می باشد و نام شرکت و تخصص شغلی آن در این سند مشخص شده است. استقرار شرکت در محل از طریق آدرس مشخص و صحیح صورت می گیرد و دفتر مرکزی آن در آدرس واقعی و نه در شرکت های مجازی قرار دارد و با مراجعه حضوری به شرکت تایید می شود.

مرحله 3: با مشاور املاک خود صحبت کنید و یک رابطه خوب ایجاد کنید

هنگامی که احساس کردید نماینده مناسب را پیدا کرده اید، زمانی را برای صحبت طولانی با آنها اختصاص دهید. آنها را بشناسید و بگذارید آنها شما را بشناسند. این کلید ایجاد یک رابطه است که به نوبه خود به نماینده شما کمک می کند و انگیزه می دهد تا بهترین کار را برای شما انجام دهد. این رابطه شما را تا ترکیه دنبال خواهد کرد و امیدوارم پس از خرید موفق خانه جدید خود در ترکیه، به خوبی پیش برود.

مرحله 4: از ترکیه دیدن کنید

برای تصمیم گیری در مورد خرید خانه در ترکیه، باید از ترکیه دیدن کنید، محیط اطراف را بشناسید و رستوران ها و غذاهای محلی را امتحان کنید.

مرحله 5: در تورهای ملکی شرکت کنید

یک سفر بازرسی حرفه ای با یک شرکت معتبر به شما کمک می کند تا ملک خود را پیدا کنید. توصیه می کنیم حداقل چهار روز با ما از چندین خانه دیدن کنید، کارهای اداری را مرتب کنید و با مناظر و شیوه زندگی محلی آشنا شوید.

مرحله 6: هر گزینه را کاوش کنید

ما مطمئن خواهیم شد که از بسیاری از املاک در مکان‌های مختلف، در طیف وسیعی از قیمت بازدید می‌کنید تا اطمینان حاصل کنیم که ارزش پولی خوبی دارید. در طی مکالمات اولیه تلفنی، ایمیل ها و احتمالاً ملاقات های حضوری قبل از بازدید شما، تعدادی از خانه ها و املاک در ترکیه را برای مشاهده شما فهرست کرده ایم.

مرحله 7: در مورد قیمت و شرایط خرید مذاکره کنید

چه در حال خرید ویلای بازنشستگی در ترکیه یا یک آپارتمان سرمایه گذاری باشید، ما از طرف شما مذاکره خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین قیمت و شرایط ممکن را دریافت خواهید کرد. شبکه‌ها و مخاطبین گسترده ما به ما امکان می‌دهند تخفیف‌های قابل توجهی را از سوی توسعه‌دهندگان و فروشندگان خصوصی تضمین کنیم. وظیفه ما به عنوان مشاوران شماست که هر کاری می توانیم انجام دهیم تا بهترین معامله ممکن را به دست آوریم.

مرحله 8 – ملک را رزرو کنید و قیمت را تأیید کنید

هنگامی که خانه، ویلا یا آپارتمان رویایی خود را در ترکیه پیدا کردید، ملک را برای شما رزرو می کنیم تا بتوانید روند خرید خود را ادامه دهید. هزینه رزرو ملک در ترکیه به طور کلی حدود 1100 یورو است. این مبلغ به عنوان بیعانه رزرو به فروشنده داده می شود و از قیمت خرید توافقی کسر می شود.

مرحله 9: یک وکالت برای تکمیل خرید برای شما تعیین کنید

ساده ترین راه برای خرید ملک در ترکیه این است که به یک وکیل در ترکیه وکالت بدهید تا معامله را از طرف شما انجام دهد. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود به این معنی که مجبور نیستید در حین خرید در کشور بمانید و تضمین می کند که خرید شما تا حد امکان راحت و بدون هیچ دردسری انجام می شود.

انتخاب یک مشاور و وکیل خوب گامی مهم و موثر در خرید ملک در ترکیه می باشد. شما را به سایت دعوت می کنیم تا با امکانات و شرایط کمک گرفتن از کارشناسان و مشاوران مجرب آشنا شوید خانه TCM رجوع شود

مرحله 10 – بازرسی نهایی اموال

پس از امضای قراردادها، خرید باید حدود چهار هفته طول بکشد. وکیل منصوب شما تمام بررسی های لازم را در طول این فرآیند از جمله بررسی مالکیت و بازرسی شهرداری انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که ملک به نام شما ثبت شده است.

مرحله 11 – دریافت سند عنوان (TAPU)

آخرین مرحله برای تکمیل خرید ملک شما در ترکیه، ثبت تاپو ترکیه (سند مالکیت) است. هنگامی که ما تمام مدارک را به دست آوردیم و هر دو طرف به تعهدات قراردادی خود عمل کردند، خانه شما به نام شما ثبت می شود و سند مالکیت (TAPU) خانه جدید خود در ترکیه را دریافت خواهید کرد.

آخرین کلمه

بسیاری از افرادی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند در مورد مراحل خرید آپارتمان و ملک در ترکیه به صورت مطمئن و قانونی سوال می پرسند که منجر به سرمایه گذاری، ثبات یا شهروندی خوب می شود. کسانی که آرزو دارند خرید ملک در آنکارا یا سایر شهرهای ترکیه برای خرید ایمن و راحت مراحل ذکر شده در این مقاله را انجام دهند. اگر سؤالی دارید که ممکن است به پاسخ آن نیاز داشته باشید، لطفاً در هر زمان با مشاوران خانه MTC تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید