یادگیری آنلاین انگلیسی چه ویژگی ها و مزایایی دارد؟


تا چند سال پیش سخنرانی و تمرین فقط در کلاس بود. نتیجه این شد که مشکلی پیش آمد یا معلمان می خواستند برای ما تنوع ایجاد کنند و بعد گفتند امروز فلان کلاس در حیاط برگزار می شود. اما چند سالی است که کلاس های دیگری در هر کجا که فکرش را بکنید برگزار می شود، از خانه، ماشین و محل کار گرفته تا سفرهای علمی و مسافرتی. شما فقط باید اراده ای برای هدایت خود داشته باشید درس آنلاین انگلیسی هر طور دوست داری بشین


اینترنت این امکان را به ما داده است و اکنون با وجود گوشی های هوشمند این امکانات هر روز بیشتر به روز می شوند. امروزه می توانیم علاوه بر حضور در کلاس های آنلاین از خدمات اپلیکیشن هایی مانند زبانشناس ما هم استفاده کنیم

در این مقاله به طور کامل آموزش زبان آنلاین و ویژگی ها و مزایای آن را توضیح داده ایم. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

دوره آنلاین زبان انگلیسی یا آموزش حضوری؟

درس حضوری مزایای خود را دارد انگلیسی آموزش بده حتی آنلاین هم در جای خود و در زمان خود مفید است. بنابراین، شما هرگز نمی توانید از یک نسخه برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید. شما باید بر اساس اهداف، شرایط و امکانات خود روش مناسبی را برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کنید.

در زیر در مورد ویژگی ها و مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی بیشتر توضیح خواهیم داد.

8 مزیت شرکت در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی

1. دسترسی به همه چیزعبور می کند

برای ثبت نام در دوره آموزش زبان حضوری باید تحقیق و اطلاع رسانی کنید و در نهایت موسسه آموزشی را انتخاب کنید. پس از ثبت نام، زمان و مکان دقیق درس به شما اطلاع داده می شود و برای حضور در درس باید هر جلسه به مدرسه بروید.

تاریخچه درس های آنلاین متفاوت است. لپ تاپ خود را روشن کنید و قبل از شروع دوره آنلاین زبان انگلیسی، درس را به خانه، ماشین، هتل یا هر جای دیگری ببرید.

2. برنامه انعطاف پذیر

موسسات آموزش زبان برنامه های فشرده ای دارند. کلاس ها پشت سر هم برگزار می شود و دانش آموزان باید در ساعت مشخص شده در کلاس حضور داشته باشند. اگر جلسه ای را از دست بدهید یا دیر به کلاس برسید، مطالب را از دست خواهید داد و هیچ راهی برای رفع آن وجود نخواهد داشت. بنابراین، اگر سرتان شلوغ است و برنامه چندان مشخصی ندارید، حتی به درس های حضوری فکر نکنید و در عوض به درس های آنلاین انگلیسی فکر کنید.

برنامه دروس آنلاین انعطاف بیشتری دارد و گاهی اوقات می توانید با هماهنگی برنامه درس را کمی تغییر دهید. علاوه بر این، بسیاری از دروس آنلاین توسط معلم یا دانش آموزان ضبط می شود و شما می توانید فیلم ضبط شده کلاس را برای چند روز تماشا کنید.

3. کمترین هزینه

هزینه شرکت در کلاس های حضوری بسیار بیشتر از هزینه آموزش آنلاین زبان انگلیسی است. همچنین باید هزینه های دیگری مانند هزینه های سفر را به کلاس درس اضافه کنید. بنابراین، اگر نمی توانید پول زیادی برای حضور در کلاس های زبان انگلیسی پس انداز کنید، ناامید نشوید و به یادگیری آنلاین زبان انگلیسی فکر کنید.

4. عدالت آموزشی

هر کسی برای خودش رویایی دارد. دوستداران یادگیری، درس و کتاب رویاهای خاص خود را دارند. به عنوان مثال، در شهرهای بزرگ همیشه کمبود امکانات آموزشی وجود دارد و آنها می خواهند به معلمان حرفه ای و کتاب های آموزشی جذاب و استاندارد دسترسی داشته باشند. اینترنت تا حد زیادی این رویا را در سال های اخیر به واقعیت تبدیل کرده است. دانشجوی شهروند دیگر مشتاق قبولی در آزمون آیلتس نخواهد بود و از دوره های آموزشی کافی محروم نمی شود. شما می توانید یکی از بهترین اساتید را انتخاب کنید و در دوره آموزش آنلاین انگلیسی او شرکت کنید.

5. از شر مشکل خجالت خلاص شوید

دست هایش عرق کرده، رنگش پریده و گرما را از سر و گوشش بیرون می زند. وقتی صحبت می کند، به نظر می رسد صدایش از ته چاه می آید و همین صدا را از ته چاه نیز به لرزه در می آورد. آیا فکر می‌کنید اینها توصیفاتی از شخصی است که می‌خواهد از شخص دیگری خواستگاری کند؟ نه، قهرمان ما خواستگاری نمی کند، او فقط در یک درس زبان نشسته است و سعی می کند انگلیسی صحبت کند. البته نمی توان زیاد از او انتقاد کرد، با این حال او از اشتباه می ترسد و به خودش اعتماد کافی ندارد. آموزش آنلاین زبان انگلیسی تا حد زیادی مشکل این افراد را حل می کند. دانش آموزان در درس های آنلاین احساس راحتی بیشتری می کنند، با استرس کمتری صحبت می کنند و این باعث افزایش اعتماد به نفس و تسریع پیشرفت آنها می شود.

6. تنوع محتوای آموزشی

در اغلب دروس آنلاین، انواع محتوای آموزشی از جمله فایل های صوتی و تصویری، پادکست و پی دی اف قابل تبادل است و معلم فایل های مختلف و به روز را با دانش آموزان به اشتراک می گذارد. بنابراین در آموزش آنلاین زبان، تنوع و تعداد مطالب با کیفیت و به روز بیشتر است که باعث پیشرفت بیشتر و سریعتر دانش آموزان می شود.

7. دسترسی آسانتر به کلاس و محتوای آموزشی

در آموزش آنلاین زبان انگلیسی، کتاب ها، بروشورها و سی دی های آموزشی جای خود را به فایل های آماده داده اند. فقط یک پوشه در تبلت یا لپ تاپ خود ایجاد کنید و فایل ها را بر اساس موضوع، نوع یا هر ویژگی دیگری مرتب کنید. به این ترتیب دسترسی به مواد آموزشی آسان‌تر شده و زمان و انرژی کمتری برای استفاده از آنها صرف می‌شود.

8. امکان جبران خسارت

شرکت نکردن در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی به این معنی نیست که جلسه آموزشی را به طور کامل نادیده می گیرید. بیشتر مواقع محتوای درس ها ضبط می شود و می توانید چند روز بعد به آن دسترسی داشته باشید و از کلاس عقب نمانید.

یک دوره خوب آنلاین زبان انگلیسی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

1. یک پلت فرم ساده و آسان برای استفاده داشته باشید

دفترها و کتاب هایتان را آماده کنید، لباس هایتان را بپوشید، نزدیک ترین و کم مشکل ترین راه را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنید. زمانی که سختی های جاده مانند فشار ازدحام جمعیت در مترو یا گرمای تاکسی را تحمل کردید، به مقصد رسیدید و می توانید شاد و خندان در کلاس بنشینید و زبان یاد بگیرید.

البته شما راه دیگری دارید! در خانه بنشینید، روی یک لینک کلیک کنید و به راحتی در یک دوره آنلاین انگلیسی شرکت کنید. به این ترتیب شما برنده بازی می شوید. هم شما زبان آموز عزیز و هم شما استاد عزیز چون با یک بستر ساده و شهودی به هدف خود رسیده اید.

2. پشتیبانی آنلاین کافی داشته باشید

در ابتدای درس همه چیز ساده و سرراست است، اما به محض پایان یافتن آموزش آنلاین انگلیسی و شروع تمرینات و مرور مطالب، ابهامات و مشکلات یکی یکی نمایان می شود. پس یک دوره آموزش آنلاین زبان را انتخاب کنید که پشتیبانی خوبی داشته باشد. بهتر است بعد از کلاس به معلم دسترسی داشته باشید و بتوانید مشکلات خود را با او در میان بگذارید.

3. بین معلم و همه زبان آموزان باید ارتباط صوتی و تصویری متقابل وجود داشته باشد

بهتر است دوره ای را انتخاب کنید که بسیار شبیه به درس های حضوری باشد. به عنوان مثال، می توانید با معلم آنلاین و همکلاسی های خود ارتباط صوتی و تصویری برقرار کنید و مستقیماً با آنها گفتگو کنید.

4. یک برنامه آموزشی خوب و تعاملی داشته باشید

فرض کنید به یک سفر می روید. آیا ترجیح می دهید بدون برنامه به سفر بروید یا از قبل اطلاعات کافی کسب کنید و سفر خود را با یک برنامه جامع آغاز کنید؟ خوب، یک سفر بدون برنامه ممکن است هیجان انگیزتر باشد، اما برای شما گران تر خواهد بود و بدیهی است که زمان و انرژی زیادی را تلف می کند.

یادگیری برنامه ریزی نشده دقیقاً همینطور است. بنابراین، اگر قصد آموزش آنلاین زبان انگلیسی را دارید، بهتر است دوره ای را انتخاب کنید که برنامه ای خاص و تعاملی برای یادگیری دانش آموزان داشته باشد. به این ترتیب طبق برنامه و با سایر همکلاسی های خود پیش می روید و در یک محیط آنلاین تعاملی و جذاب انگلیسی را یاد می گیرید.

5. می توانید فایل های آموزشی را به اشتراک بگذارید

هم معلم و هم دانش آموزان باید بتوانند فایل ها و محتوای آموزشی مختلف را به اشتراک بگذارند. به این ترتیب مسیر یادگیری هموارتر و جذاب تر خواهد شد.

6. معلم باید با جدیدترین روش های تدریس آشنا باشد

خلاقیت و تسلط معلم در دوره های آنلاین زبان انگلیسی بسیار مهم است. هرچقدر هم که درس آنلاین مفید و کاربردی باشد، باز هم یک پدیده جدید است و برای موفقیت آن به یک معلم مجرب و حرفه ای نیاز دارید، معلمی که بتواند مطالب را از طریق ارتباط آنلاین به دانش آموزان منتقل کند و از این طریق بتواند به درستی از آن استفاده کند. سازها

خلاقیت معلم نیز بسیار مهم است و برای اجرای روش های جدید تدریس مفید است. بنابراین، قبل از انتخاب دوره آنلاین زبان انگلیسی، بهتر است در مورد استاد و روش تدریس وی تحقیق و پرس و جو کنید.

7. مردم بر روند برگزاری کلاس نظارت داشته باشند

پیشنهاد می کنیم دوره ای را انتخاب کنید که باید یک یا چند پشتیبانی آموزشی داشته باشد. نظارت و پیگیری خارج از گروه همیشه کار را بهبود می بخشد و اهداف دست یافتنی تر می شوند. یک متخصص می تواند بر روند آموزش و آموزش زبان آنلاین نظارت داشته باشد و به شما در رسیدن به هدفتان کمک کند.

دهان به دهان

کلاس های زبان انگلیسی حضوری شلوغ، پرهزینه و دارای محدودیت هستند. همه نمی توانند از مسیر پر پیچ و خم خود بگذرند و یک بار برای همیشه انگلیسی یاد بگیرند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی مزایای خود را دارد و اگر جدی گرفته شود، می تواند برای کسانی که زمان و منابع محدودی دارند مفید باشد. البته شرکت در کلاس های آنلاین یا حضوری زبان انگلیسی تنها گزینه نیست. همیشه راه های بهتری وجود دارد. به عنوان مثال، یک روش ارزان و با کیفیت برای آموزش آنلاین انگلیسی وجود دارد، مانند اپلیکیشن زبان شناسان، اپلیکیشنی که قدم به قدم شما را به آشنایی کامل با زبان انگلیسی به روشی جدید و دقیق می رساند. گرامر و مکالمه را به صورت غیرمستقیم و ناخودآگاه به شما آموزش می دهد و مسیر پیشرفت را با دقت و جزئیات به شما نشان می دهد.


اصول و روش های عملی برای یادگیری سریع و پایدار هر زبان جدید


دیدگاهتان را بنویسید