یارانه تیرماه امشب ثبت می شود


یارانه تیرماه امشب ثبت می شود

سازمان یارانه های هدفمند تشکیل پرونده کمک هزینه ماه جولای خود را ساعت 12 ظهر امروز اعلام کرد.


به گزارش ایلنا، سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد یارانه نقدی معیشتی فاز 137 بر اساس اعشار اعلام شده از سوی وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی طبق روال عادی به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و می توان جمع آوری شده از ساعت 24:00 دوشنبه 20 ژوئیه. .


در نتیجه اگر سرپرستان خانوار بین دهک اول و سوم باشند به ازای هر نفر 400 هزار تومان و اگر بین دهک چهارم و نهم باشند به ازای هر نفر 300 هزار تومان به حساب آنها واریز می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که این سرپرستان خانوار قبلا از ردیف وام 10 میلیون ریالی استفاده کرده باشند، اقساط این تسهیلات از مبلغ واریز شده به حساب آنها کسر می شود.

یارانه واریز به حساب مراجع نظارتی درخواست تجدید نظر در عشر

وی در عین حال به اطلاع می رساند که در این مرحله برخی از سرپرستان خانوارهایی که یارانه نقدی آنها در اردیبهشت ماه قطع شده و درخواست تجدید نظر خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی ثبت کرده بودند، در صورتی که در بررسی انجام شده توسط وزارت رفاه جزو دهمی ها هستند که در صورت طبقه بندی از اول تا نهم بر اساس اعشار اعلام شده سهم تیرماه را دریافت خواهند کرد.

همچنین متقاضیان بررسی عشر اعلام شده یا افرادی که مزایای آنها از اردیبهشت ماه 1401 قطع شده است می توانند به سامانه اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی به نشانی https: // hemayat. mcls.gov.ir به نشانی http://hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنند. ثبت نام کنند یا درخواست آنها را پیگیری کنند. یا با شماره 09200006369 تماس بگیرید.

ثبت نام از افرادی که هنوز کمک هزینه نقدی دریافت نکرده اند یا متقاضیان جدید دریافت کمک هزینه هستند همچنان ادامه دارد. این افراد می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی پنجره خدمات هوشمند ملی به آدرس https://my.gov.ir، خانواده خود را ثبت نام کنند.

برای ثبت نام در این سامانه همراه داشتن شماره تلفن همراه به نام سرپرست خانوار، کد کشور، کدپستی، تاریخ تولد و شماره حساب بانکی سرپرست خانوار متقاضی جدید یا بازمانده از خانواده الزامی است. سود. تمامی افراد می توانند با شماره تلفن همراه خود کد دستوری ## 43857 * 4 * (کد ملی 4 ستاره 4 ستاره مربع 43857) را برای اطلاع از آخرین وضعیت کمک خانواده شماره گیری کنند.

خانوارهایی که یارانه نقدی آنها در اردیبهشت ماه قطع شده و در صورتی که جزو دهک های اول تا نهم بررسی وزارت رفاه بوده اند، درخواست بررسی خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی ثبت کرده اند. کمک های نقدی خرداد نیز تا پایان هفته به عنوان معوقه به حساب آنها واریز می شود.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید