یک زن به ظن قاچاق مواد مخدر در اروپا دستگیر شد


یک زن به ظن قاچاق مواد مخدر در اروپا دستگیر شد

رئیس پلیس مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر که به بهانه یک محموله تجاری قصد انتقال بیش از 10 کیلو تریاک را به یکی از کشورهای اروپایی داشت، خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ ضرغام آذین در این خصوص گفت: پس از دریافت خبری مبنی بر فعالیت مجرمانه زنی فروشنده مواد مخدر در جنوب پایتخت، پرونده قضایی در این زمینه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه فاتب آنتی. – پلیس مواد مخدر موضوع را در دستور کار قرار داده است. با شروع تحقیقات، ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات کامل پلیسی و رصد اقدامات مجرمانه متهمان، دریافتند متهم در پوشش کالاهای تجاری و با ترفند جاسازی در ماشین های صنعتی، محموله های مواد مخدر را به کشورهای اروپایی منتقل می کند.


وی با اشاره به شناسایی شیوه کار متهم گفت: ماموران پس از انجام تحقیقات پلیسی متوجه شدند متهم به تازگی مقداری مواد مخدر را در داخل سیلندر ماشین های ریسندگی و بافندگی فرو کرده و به یکی از هواخوری ها تحویل داده است. شرکت های حمل و نقل، منظور او این بود که آن را از طریق مرز هوایی به یکی از کشورهای اروپایی قاچاق می کند.


بر اساس اعلام سایت پلیس، رئیس پلیس مواد مخدر تهران بزرگ از شناسایی و کشف محموله مرسولات خبر داد و گفت: از این محموله 10 کیلوگرم تریاک کشف شد.


آذین با بیان اینکه اقدامات قضایی برای دستگیری متهم انجام شده است، گفت: این فرد در مخفیگاهش دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد. متهم در بازجویی های پلیسی به جرم خود در زمینه قاچاق مواد مخدر اعتراف کرد و پس از اخذ اعترافات متهم، برای وی پرونده قضایی تشکیل و این فرد برای سیر مراحل قانونی و ادامه سیر مراحل کیفری روانه دادگاه شد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید