۱۶۳ مددجوی آزاد شده از زندان رجایی شهر به آغوش خانواده بازگشتند


۱۶۳ مددجوی آزاد شده از زندان رجایی شهر به آغوش خانواده بازگشتند

واحد اجرای احکام زندان رجایی شهر در راستای اجرای سیاست های قضایی مبنی بر کاهش جمعیت زندانیان با رویکرد سلب آزادی از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۶۳ نفر از آنان را با پیگیری و رفع مشکلات مددجویان آزاد کرده است.


به گزارش ایلنا، رئیس زندان رجایی شهر گفت: کارشناسان اعدام توانستند در راستای قانون و در راستای حفظ حقوق شهروندی با هدف نهادینه سازی سیاست های قوه قضائیه برای کاهش جرایم کیفری اقدامات موثری انجام دهند. و زندان آزاد و همچنین حل مشکلات زندگی خانواده مددجویان.» بگیرید.


عزیزی همچنین افزود: پیگیری مستمر شعبه مکاتبات اجرای احکام حبس با مقام قضایی در خصوص حضانت مشتریان مورد نظر منجر به انتساب وظایف آنان شده است.


وی از مزایای حضور مراجع در جمع مددجویان و ملاقات با آنان، شناسایی مشمولان بدهکار و پیگیری مراحل قضایی جهت جلب رضایت شکات از طریق پرداخت دیون عنوان کرد.


رئیس زندان رجایی شهر، تعامل با مراجع قضایی و حضور مستمر قضات در زندان ها و دیدار با مددجویان را از دیگر راهکارهای اساسی برای کاهش عمدی جمعیت کیفری عنوان کرد.


از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۶۳ نفر از زندانیان زندان رجایی شهر با استفاده از مهارت های قانونی از جمله وثیقه، مرخصی منتهی به آزادی، رضایت شاکی، پایان حبس، آزادی مشروط، وثیقه و آزادی به آغوش خانواده بازگشته اند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید