110 نفر از نیروهای شهرداری در کازمین خالصانه و بی وقفه خدمات رسانی می کنند


110 نفر از نیروهای شهرداری در کازمین خالصانه و بی وقفه خدمات رسانی می کنند

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: حدود 110 نفر از دوستان و همکاران ما از گروه های خدمات شهری و فرهنگی مناطق 16 و 19 در کاظمین حرم حضور داشتند.


به گزارش ایلنا، «علیرضا نادعلی» سخنگوی و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از فعالیت های شهرداری تهران در کاظمین حرم با تشکر از خدمات نیروی انتظامی شهرداری تهران در منور در خدمت زائرین ابا عبدالله (ع) در مراسم اربعین گفت: حدود 110 نفر از دوستان و همکاران ما از گروه های خدمات شهری و فرهنگی مناطق 16 و 19 در این مکان حضور داشتند.


نادعلی افزود: این تیم بی وقفه و بی وقفه تلاش کردند و ارتباط خوبی با حرم مطهر امام کاظمین برقرار شد که در مراسم سال آینده نیز قابل استفاده است. این یک اتفاق خوشایند است که ما در تمام سفرهایمان از جمله نجف اشرف، سامرا و این مکان شاهد آن بوده ایم.


سخنگو و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بار دیگر تاکید کرد: همکاران ما با وجود حداقل امکانات و تجهیزات لازم خالصانه به وظایف خود عمل می کنند. نکته اصلی موج خروشان مردمی است که در اینجا حضور داشتند و امیدواریم این حضور مایه خیر و برکت برای همکاران پرتلاش ما باشد.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید