3300 گیگابایت اینترنت از خانه، پیشنهاد تابستانی پیشگامان برای مشترکین پرمصرف


فصل تابستان فرصت خوبی برای استراحت و ارتقای مهارت های دانش آموزان است. استفاده از فیلم های آموزشی و شرکت در دوره های غیرحضوری با مزیت های مختلف از جمله صرفه جویی در زمان و هزینه، انعطاف پذیری در مکان و زمان آموزش و …. این یکی از بهترین گزینه ها برای کسب مهارت های جدید است. در گذشته، کارایی و اثربخشی دوره های آموزشی آنلاین زیر سوال رفته بود. اما اکنون با وجود فناوری های پیشرفته، آموزش مجازی بیش از پیش مورد توجه دانش آموزان و معلمان قرار گرفته است.

یکی از پیش نیازهای دسترسی به فیلم های آموزشی و برگزاری دوره های آنلاین، دسترسی به اینترنت پرسرعت و با کیفیت است. یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب سرویس اینترنت برای بسیاری از افراد، به خصوص کاربرانی که مصرف ترافیک بالایی دارند و مصرف کننده سنگینی هستند، هزینه خرید آن است. اگر معلم یا دانشجوی آموزش مجازی هستید و می خواهید به فعالیت های آموزشی بپردازید، در فصل تابستان دوره های آنلاین برگزار کنید و در کلاس های مجازی شرکت کنید، همچنین به تماشای آنلاین فیلم، گشت و گذار در شبکه و استفاده از شبکه های اجتماعی و یا دو به نوعی فعالیت ها و علایق شما نیاز به سرویس اینترنت با حجم بالا با قیمت مناسب دارید، توصیه می کنیم هر چه سریعتر به جشنواره تابستانی پیشگام 3300 گیگ بپیوندید.

و البته جشنواره تابستانی 3300 پیشکسوت کنسرت

شرکت پیشگامان در فصول مختلف همواره جشنواره های مختلفی را با قیمت های مناسب به مشترکین اصلی خود ارائه می دهد. در این جشنواره تابستانی به کاربران امکان خرید سرویس 3300 گیگ با حجم بالا را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه داد.

این سرویس مناسب برای کاربرانی که ترافیک بالایی دارند و مدت زمان استفاده از آن 180 روز است، انتخابی هوشمندانه است. سرعت این سرویس تا 16 مگابیت بر ثانیه است.

برای شرکت در جشنواره تابستانی 3300 کنسرت پیشگام این لینک کلیک کنید یا با شماره 1577 تماس بگیرید کارشناسان واحد پشتیبانی این شرکت به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

هشدار! این مقاله صرفا جهت آشنایی شما با کسب و کار مهمان منتشر شده است و سایت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد. اطلاعات بیشتردیدگاهتان را بنویسید