4 خاصیت مهم قرص انرجکس که آن را به مکمل محبوب مردان تبدیل کرده است!- نعنا


اگر به برنامه ریزی غذایی و تنظیم کالری دریافتی در طول روز علاقه دارید، احتمالاً می دانید که مردان به ۲ تا ۳ هزار کالری در روز نیاز دارند و این میزان برای زنان به ۱۶۰۰ تا ۲۴۰۰ کالری در روز می رسد. بنابراین مردان به دلیل ساختار بدنی متفاوت خود به انرژی بیشتری نیاز دارند. اما این تمام نیاز بدن نیست! شما نیاز به غلظت کافی از ویتامین ها و مواد معدنی دارید تا علاوه بر کالری هایی که مصرف می کنید، مواد مغذی بدن خود را نیز تامین کنید. قرص انرجکس برای آقایان می تواند یکی از گزینه هایی باشد که به دلیل داشتن انرژی زایی و رفع نیازهای ضروری بدن می تواند این خواسته آقایان را برآورده کند.

برنامه را دانلود کنید

تیم سلامت نعناع مکمل های تقویت کننده مردانه را از فروشگاه پیشنهاد می کند که شامل آنها می شود انواع تقویت جنسی و انرژی بخش شما می توانید بازدید کنید. در این فروشگاه می توانید مکمل غذایی مورد نظر خود را با توجه به نیاز خود و البته با نظر پزشک سفارش دهید.

تجربه خرید شما در فروشگاه مجازی اپلیکیشن نعنا چگونه بود؟!

تجربه خرید شما در فروشگاه مجازی اپلیکیشن نعنا چگونه بود؟!

قرص انرجکس برای چه مواردی استفاده می شود؟

مجموعه ای از ویتامین ها و مواد معدنی برای عملکرد صحیح و کافی هر یک از اندام های بدن و داشتن انرژی و قدرت جسمی و روحی کافی در طول روز مورد نیاز است. متأسفانه به دلیل تغذیه نامناسب، استعمال دخانیات و مشروبات الکلی، این فرآیند تحویل مواد مغذی با مشکلاتی مواجه شده است.

کمبود انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی در مردان نه تنها بر قدرت بدنی، رشد مو، کیفیت حافظه و تمرکز و سلامت سیستم ایمنی بدن آنها تأثیر منفی می‌گذارد. کاهش میل جنسی آنها هم بودند.

بر اساس توصیه پزشکان، گلدن لایف انرژی ایکس یکی از مکمل های تقویتی است که علاوه بر جبران این کمبود، انتخابی سالم از گیاهان دارویی برای انسان به شمار می رود.

مهمترین ویژگی مکمل های خوراکی انرجکس چیست؟

در زیر به چهار مورد از مهم ترین ویژگی های این مکمل اشاره می کنیم:

افزایش انرژی و قدرت بدنی

بد نیست بدانید که مجموعه ای چشمگیر از ترکیبات عالی، 30 میلی گرم کوآنزیم Q10، جینسنگ، جینکو بیلوبا، دامیانا و تریبلوس به همراه ویتامین های خانواده B، روی و منیزیم، قرص های مولتی ویتامین Energex را به یکی از مفیدترین محصولات تبدیل کرده است. برای افزایش قدرت بدنی و بهبود عملکرد عضلانی ورزشکاران تبدیل شده است.

باید اضافه کنیم که به دلیل وجود مقدار کافی ویتامین B و مقدار کافی اسید آمینه، این مکمل تقویتی انتخابی هوشمندانه برای افزایش قدرت عضلانی در مردان است.

بهبود حافظه و تمرکز

گیاه جینکو بیلوبا در بهبود گردش خون به خصوص در ناحیه مغز تاثیر مثبت دارد. بنابراین اگر نگران ضعف طبیعی حافظه، کاهش تمرکز و خستگی ناشی از فعالیت روزانه و افزایش سن هستید، می توانید روی مکمل Energex حساب ویژه ای باز کنید.

سم زدایی

یکی دیگر از اجزای قرص مورد نظر گیاه گل همیشه بهار است که به دلیل وجود سیلیمارین در این گیاه تاثیر بسزایی در بهبود عملکرد کبد و سم زدایی دارد. این گیاه همچنین یک سم زدایی عالی برای افرادی است که مشروبات الکلی و سیگار مصرف می کنند که نقش مهمی در بازسازی سلول های کبد دارد.

سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند

از تاثیر قرص انرجکس در بهبود سیستم ایمنی غافل نشوید.

از تاثیر قرص انرجکس در بهبود سیستم ایمنی غافل نشوید.

طبق آمار بیش از 5 درصد مردان ایرانی به دلیل مشکلات تغذیه ای و کمبود روی در خاک کشور دچار کمبود روی هستند. باید اضافه کرد که قرص انرجکس آقایان به دلیل داشتن روی، سلنیوم و ویتامین C به عنوان مکمل های تقویتی مناسب است.

همچنین نباید گفت که ماده معدنی روی به عنوان یکی از ترکیبات موثر در حفظ سلامت جنسی مردان شناخته می شود. علاوه بر این، کمبود سلنیوم در بدن منجر به کاهش سطح تستوسترون می شود کاهش تعداد اسپرم به پایان می رسد

آیا قرص انرجکس ترکیبات مفیدی برای بدن دارد؟

بدون شک!

مواد زیر به خوبی تایید می کند که یکی از مکمل های تقویت کننده موثر را برای مصرف روزانه خود انتخاب کرده اید:

خواهر مریم

همانطور که در بالا توضیح دادیم، سیلیمارین موجود در گیاه خار مریم به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی خود، تأثیر بسزایی در سم زدایی کبد از الکل و بازسازی سلول های کبدی دارد.

دامیانا

نقش این گیاه باستانی به دلیل خواص انرژی زا و ضد استرس آن در مکمل های مردانه استفاده شده است. تلخی دامایانا بر تحریک سیستم عصبی و اندام های جنسی تأثیر می گذارد و به انتقال بهتر پیام های عصبی به تمام قسمت های بدن کمک می کند.

جینسینگ کره ای

خواص آنتی اکسیدانی و تقویتی این مکمل در کنار خواص ضد خستگی و تقویت کننده بدن و حافظه، آن را به یکی از گزینه های مناسب برای کاهش علائم آزاردهنده اضطراب و افسردگی و همچنین افزایش قدرت بدنی در برابر اینها تبدیل کرده است. فشارها همچنین ناگفته نماند که تأثیرات قابل توجهی در کنترل سطح قند و کلسترول خون و بهبود میل جنسی دارد.

ماده موثره قرص Energex

خوب است بدانید که ترکیبات استروئیدی موجود در این گیاه فقط باعث ایجاد نمی شود افزایش میل جنسی مردان می تواند در تقویت عضلات موثر باشد.

جینکو بیلوبا

جینکو بیلوبا در افزایش گردش خون در بدن شما موثر است.

جینکو بیلوبا در افزایش گردش خون در بدن شما موثر است.

از جمله مهمترین خواص این گیاه دارویی، بهبود گردش خون در مغز و البته خون رسانی به سایر اندام های بدن است. این خون رسانی به دلیل تحریک آزاد شدن اکسید نیتریک و باز شدن رگ های خونی اتفاق می افتد.

افزایش عملکرد حافظه، کاهش خستگی و سرگیجه، رفع وزوز گوش و حتی تقویت میل جنسی از دیگر ویژگی های گیاه جینکو است.

ویژگی های مکمل تقویت کننده Energex در یک نگاه

  • گردش خون را در اندام های بدن بهبود می بخشد
  • تولید کننده انرژی
  • دارای خواص آنتی اکسیدانی و سم زدایی کبد (به ویژه در افراد الکلی و سیگاری)
  • ضد استرس و افسردگی
  • بهبود میل جنسی و افزایش باروری مردان
  • مکمل مناسب برای ورزشکاران
  • کنترل کلسترول و سطح قند خون
  • بهبود عملکرد حافظه و تمرکز
  • افزایش قدرت بدن و تقویت عضلات
  • سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند

روزانه یک قرص تقویت کننده Energex را با غذا و طبق دستور پزشک مصرف کنید. توجه داشته باشید که این مکمل برای تشخیص، درمان یا پیشگیری از بیماری تجویز نمی شود.

آیا Energex عوارض جانبی دارد؟

به طور کلی، مکمل های خوراکی هیچ عارضه جانبی خاصی ندارند، اما بهتر است قبل از شروع مصرف به نکات زیر توجه کنید:

◄ اگر با داروی خاصی تحت درمان هستید، قبل از شروع مصرف این مکمل حتما با پزشک خود مشورت کنید.

◄ این دارو برای زنان باردار یا شیرده تجویز نمی شود.

آخرین کلمه

مکمل های تقویتی روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کنند. در واقع، زندگی مدرن پیچیده‌تر می‌شود و توجهی به پیروی نمی‌کند رژیم غذایی سالم باعث می شود بسیاری از افراد برای جبران کمبود مواد مغذی، ویتامین ها و مواد معدنی به سراغ این مولتی ویتامین های خوراکی بروند.

قرص انرجکس از جمله مکمل هایی است که علاوه بر تامین نیاز بدن به مواد مغذی، ماده ای انرژی زا است که باعث بهبود انرژی جنسی در مردان نیز می شود. توصیه می کنیم در مورد مصرف مکمل های Energex از پزشک خود راهنمایی بخواهید.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید