400 لانه مسکونی سپاه به روستای زلزله زده سایه خوش هرمزگان رسید.


400 لانه مسکونی سپاه به روستای زلزله زده سایه خوش هرمزگان رسید.

سردار تنگسیری از ورود لانه ها و استقرار موقت آنها در محل زلزله “روستای سایه خوش” هرمزگان خبر داد.


به گزارش ایلنا، سردار سرلشکر تنگسیری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید میدانی روز گذشته خود از روستاهای آسیب دیده منطقه مهران بندرلنگه، اعلام کرد که با توجه به تخریب شدید منازل مسکونی و شدت گرما، تامین سرپناه یکی از ضروری ترین نیازهای مردم این روستاها می باشد که با یاری خداوند در تلاش هستیم تا در اسرع وقت آن را تهیه و در اختیار مردم عزیز و نجیب زلزله زده قرار دهیم.


فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: الحمدلله با حمایت های ذیل و بی دریغ فرماندهی معظم کل قوا و تلاش معاون رئیس جمهور برای آماده سازی و پشتیبانی سپاه، اولین دسته از لانه ها عصر دوشنبه از محل اسکان وارد شده و در حال حاضر تنظیم، نصب و به مردم تحویل داده می شود. .


وی افزود: تعداد این کانکس های مسکونی 400 واحد است که مجهز به سیستم سرمایشی هستند.


سردار تنگسیری یادآور شد: با تلاش جهادی گروه فرماندهی بهداری ندسا ظهر امروز بیمارستان صحرایی 24 تختخوابی شهید فاطمی (ره) با تجهیزات لازم و دو واحد سیار درمانی در روستای «سایه خوش» راه اندازی شد. در کشورهای همسایه با توجه به زمان به عنوان یک پمپ بنزین، خدمات بهداشتی را ارائه می دهند.


فرمانده نیروی دریایی سپاه ضمن قدردانی و تشکر از موکب های اربعینی برای ارائه غذای گرم و اقدامات خدمات رسانی، یادآور شد: منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه تا رفع مشکلات ناشی از زلزله 5000 غذای گرم طبخ و توزیع می کند. روز در دو شیفت ظهر و شب


فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: همزمان با نصب 150 سرویس بهداشتی و دوش، نصب و آبرسانی توسط منطقه پنجم دریایی سپاه تا رفع کامل مشکل آب در حال انجام است.


دریادار تنگسیری با اشاره به اینکه وضعیت اورژانس هوایی نیروی هوایی ندسا در آماده باش است و در صورت لزوم وارد عمل می شود، افزود: تعداد قابل توجهی مخزن آب، کولر و یخچال به خانواده هایی که تجهیزاتشان در زلزله از بین رفته است، تحویل داده شده است. ، تحویل داده شده است و در صورت نیاز مجدداً در صورت نیاز و بررسی های لازم کمک خواهیم کرد.


سردار تنگسیری با بیان اینکه سپاه متعلق به مردم است و با تاکیدات ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) سپاه همواره حامی، پاسدار و مدافع مردم بوده و تا پایان در کنار مردم خواهد بود، تصریح کرد: . مردم نباید نگران این حادثه باشند. الحمدلله همه نهادها و نهادهای نظام اسلامی اعم از سپاه، موکب های بسیج، اربعین، ستاد مدیریت بحران استان، استانداری و سایر دستگاه های خدمات رسان دولتی و غیردولتی مردم را به حال خود رها نمی کنند و همه تلاش می کنند. با هم افزایی و اقدامات جهادی و انقلابی بخشی از مشکلات و مصائب عزیزان را حل کنیم.


انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید