5 مکان عالی برای نصب دوربین های مدار بسته در خانه و فروشگاه ها


5 مکان عالی برای نصب دوربین های مدار بسته در خانه و فروشگاه ها


انتخاب مکان دوربین مدار بسته یک عنصر مهم برای گرفتن نتایج بهتر از سیستم نظارت است. بازرسی و بازدارندگی دو دلیل اصلی برای نصب دوربین مدار بسته در خانه یا مغازه است. اگر سیستم نظارتی شما بتواند تصویر واضح و ترتیب وقایع را در اختیار شما قرار دهد، به هدف نصب دوربین مداربسته دست یافته اید. در این راستا باید مکان های مناسبی را برای نصب دوربین در نظر بگیرید. انتخاب محل مناسب برای نصب دوربین مداربسته را می توانید از طریق کارشناسان داهوا دیجی دنبال کنید.انتخاب مکان مناسب برای نصب دوربین مداربسته برای منزل شما


امروزه با عرضه سیستم های امنیتی حرفه ای در بازار، دیگر نگران امنیت منزل یا محل کار خود نباشید. دوربین های مدار بسته در مدل ها و ویژگی های مختلف وجود دارد و دوربین های داهوا می توانند بهترین انتخاب برای شما باشند. ایمنی خانه یا محل کار شما


اینکه دوربین های امنیتی خانه چگونه می توانند برای شما مفید باشند به موقعیت شما بستگی دارد. عوامل زیادی مانند وضعیت خانه، داشتن حیوانات خانگی و اجاره بودن ملک می توانند در ارزیابی نیازهای سیستم دوربین امنیتی خانه شما نقش داشته باشند. در اینجا چند موقعیت مهم برای نصب دوربین مداربسته برای خانه شما آورده شده است:


دوربین های امنیتی داخلی:


درب ورودی شما یکی از اولین خطوط دفاعی برای خانه شما است و اطمینان از داشتن دید خوب مهم است. برای درب ورودی ساختمان باید دوربین را در گوشه و رو به ورودی خانه نصب کنید. حتی اگر ورودی اصلی شما بسته نباشد، می توانید دوربین را زیر گوشه ای از سایه بان، رو به در اصلی نصب کنید. در هر صورت، باید مطمئن شوید که از دوربین ضد آب استفاده می کنید.


نقاط دسترسی آسان:


ممکن است درب ورودی تنها ورودی خانه شما نباشد که تصمیم دارید از آن مراقبت کنید. بسیاری از سیستم‌های امنیتی خانه از داشتن دوربین‌های متمرکز بر پنجره‌های طبقه اول، زیرزمین، درهای عقب، درهای جانبی یا هر نوع ورودی قابل دسترس به خانه سود می‌برند.


گاراژ و راهروها:


مطمئن شوید که وسایل نقلیه شما با نصب دوربین هایی برای مشاهده گاراژ یا پارکینگ خود محافظت می شوند. گاراژها ورودی دیگری هستند که ارزش نظارت دارند تا مطمئن شوید خانه شما محافظت می شود.حیاط پشت ساختمان:


چه بخواهید هنگام بازی کودکان در باغ مراقب آنها باشید یا یک حیوان خانگی دارید که باید اجازه دهید وارد شود، دوربین های نصب شده برای نظارت بر حیاط به شما اطلاع می دهند که چه خبر است. با این حال، در نظر گرفتن حریم خصوصی دیگران هنگام نصب دوربین در فضای باز بسیار مهم است. منطقه ای که نظارت می کنید نباید شامل مناطق بزرگ خارج از ملک شما باشد.


52


بهترین مکان برای نصب دوربین مداربسته در فروشگاه


یک تصویر واضح برای شناسایی شخص یا افراد درگیر در هر حادثه مفید است. علاوه بر این، سوابق شواهد اطلاعات زیادی را برای رسیدن به هر نتیجه ای فراهم می کند. برای رسیدن به این هدف باید اصول کلی را برای انتخاب مکان مناسب برای نصب دوربین های مدار بسته در فروشگاه خود در نظر بگیرید.


برای نصب دوربین در مغازه، در نقاط ثابت اصلی، دوربین ها باید به جسم نزدیکتر باشند تا تصویری واضح و قابل شناسایی ثبت شود. در مکان وسیع‌تری که فعالیت‌ها را ردیابی می‌کنید، شاترهای دوربین باید در زوایای بازتری نصب شوند. بنابراین با رعایت اصول ذکر شده مکان های زیر برای دوربین های مداربسته توصیه می شود.محل ورود مغازه:


نقطه ورود دفتر یا ساختمان اولین مکانی است که می تواند بهترین تصویر را از هدف ارائه دهد. در نقطه ورود، همه وقت می گذارند تا نگاه کنند و در را باز کنند. تصویر یا فیلم گرفته شده از این نقطه برای شناسایی فرد مفید است. در نقطه ورود، دوربین های مدار بسته باید در مکان نزدیک تری نصب شوند. بهترین فاصله توصیه شده حدود 3-4 فوت از قد متوسط ​​انسان است.


در پذیرش یا پیشخوان مغازه:


پذیرایی یا پیشخوان مکان مهم بعدی است که تحت پوشش دوربین مدار بسته قرار می گیرد. این موقعیت همچنین تصویری واضح و قابل شناسایی از هدف ارائه می دهد. بسته به اندازه و موقعیت میز پذیرش، می توان یک دوربین کلوزآپ و یک دوربین عریض تر نصب کرد.


کارکنان در محل کار مغازه:


محل کار مکان مهمی است که باید تحت پوشش دوربین مداربسته قرار گیرد. سیستم مانیتورینگ دوربین مدار بسته برای نظارت بر فعالیت ها در محیط کار استفاده می شود. سیستم امنیتی به شما کمک می کند تا افراد غیر مجاز وارد محل کار را بشناسید. علاوه بر این، دوربین‌های مداربسته به مدیران این امکان را می‌دهد تا به راحتی کارکنان و کارکنان فروشگاه را تحت نظر داشته باشند.


گوشه ها و نقاط کور در مغازه:


برای امنیت و نظارت بیشتر، نقاط کور و ساختمان های اداری باید با دوربین های مدار بسته پوشانده شوند. در این مکان‌های مخفی دوربین‌های با زاویه باز توصیه می‌شود، زیرا با نصب دوربین داهوا از راه دور می‌توان فضای بزرگ‌تری را مشاهده کرد.پارکینگ فروشگاه های بزرگ:


پارکینگ مغازه باید همیشه تحت نظارت باشد. با وجود اینکه پارکینگ مجهز به دوربین های کلوزآپ و زاویه باز است، اما بسته به موقعیت مکانی، در صورت اقتضای فضا و بودجه، دوربین مداربسته را در نقاط دور و نزدیک به طور همزمان نصب کنید تا لنز را شناسایی و ضبط کنید. دنباله وقایع


53


نکاتی که در انتخاب مکان مناسب باید مورد توجه قرار گیرد


در حالی که دوربین های فضای باز اتفاقات بیرون از خانه را ردیابی می کنند، دوربین های داخلی آرامش را در داخل خانه حفظ می کنند. دوربین های داخلی نه تنها پس از ورود به خانه اطلاعات مهمی را ارائه می دهند، بلکه از خانواده شما نیز به روش های دیگری محافظت می کنند.


دوربین های امنیتی داخل خانه یک راه عالی برای نظارت بر کودکان بدون نیاز به حضور در یک اتاق هستند. شما همچنین می توانید حیوانات خانگی خود را از هر جایی با یک سیستم امنیتی که به تلفن همراه شما متصل می شود ردیابی کنید.


مکان‌های حساس خانه، مانند اتاق خواب و حمام بزرگسالان، باید برای دوربین‌ها ممنوع باشد. این نه تنها تجاوز به حریم خصوصی برای خانواده است، بلکه تجاوز به حریم خصوصی افرادی است که از خانه شما بازدید می کنند و از آن مناطق استفاده می کنند. دوربین ها باید خارج از محدوده باشند یا به طور ایمن نصب شده باشند تا جابجا یا برداشته نشوند.دوربین مداربسته با کیفیت از کجا پیدا کنیم؟


در کنار انتخاب محل مناسب برای نصب، خرید بهترین دوربین مداربسته بسیار مهم است. برای ثبت تصاویر با کیفیت و وضوح بالا نیاز به دوربین مداربسته با کیفیتی دارید که ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد. دوربین داهوا می تواند انتخاب مناسبی در این زمینه باشد زیرا علاوه بر کارایی و کیفیت بالا، قیمت دوربین داهوا نیز بسیار مقرون به صرفه است. شما می توانید محصول مورد نظر خود را با قیمتی مقرون به صرفه از دیجی داهوا تهیه کنید. برای خرید محصول مناسب با مشاورین ما تماس بگیرید. جهت خرید و مشاوره با شماره 91006008-021 تماس بگیرید.


پایان رپورتاژ تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید