6 دلیل برای فروش ماشین دست دوم با ماشین 45


چرا باید ماشین دست دوم خود را در ماشین 45 بفروشیم؟ مزایای این پلت فرم برای فروشندگان خودروهای دست دوم چیست؟ اکثر افرادی که می خواهند خودروی دست دوم خود را از طریق وب سایت car 45 بفروشند، سوالات مشابهی در ذهن دارند. دلیل پرسیدن این سوالات این است که مدت زیادی از فروش اینترنتی خودرو در ایران نمی گذرد و این روش خرید و فروش هنوز برای بسیاری از افراد ناشناخته و مبهم است.

به همین دلیل است که در اینجا دلایلی برای رقابت با سایر فروشندگان خودرو آنلاین و سنتی آورده شده است. این دلایل تنها بخشی از ویژگی های این پلتفرم نسبت به سایر رقبا است. و به محض خرید یا فروش خودرویی با خودروی 45، کشف سایر مزیت های رقابتی خودروی 45 آسان تر خواهد بود. فروش ماشین آلات دست دوم شما نیز خواهید داشت.

1) ماشین کارکرده با 45 ماشین بدون واسطه میفروشم

همه ماشین دست اول را دوست دارند و برای خرید آن صف می کشند. اما به محض خروج خودرو از درب کارخانه، دیگر نمی توانید مشتری ثابت و خریدار واقعی پیدا کنید. زیرا در بازار آزاد این دلالان هستند که قیمت نهایی را تعیین می کنند نه خریدار و فروشنده.

اگر می خواهید ماشین خود را با بالاترین قیمت به خریدار واقعی بفروشید، ماشین 45 را نگه دارید. این وب سایت تمام دلال ها و واسطه ها را حذف می کند تا بتوانید مشتری واقعی ماشین دست دوم خود را پیدا کنید و فروش ماشین کارکرده با ماشین 45 را تمام کنید. .

۲) خریداران متعدد خودرو را حذف کنید و بهترین خریدار را انتخاب کنید

به محض اینکه خودروی خود را برای فروش آگهی می کنید، خریداران متعددی به محل مراجعه کرده و قصد خرید خودرو را با قیمت ارزان دارند. اگر هر روز خود را صرف صحبت با این افراد کنید، زمان زیادی را هدر خواهید داد و در نهایت ممکن است اتومبیل شما حتی به فروش نرسد.

ماشین 45 این امکان را فراهم می کند نمایندگی های خودروهای دست دوم به آنها اجازه دهید تا خودروی خود را بدون نیاز به معامله با خریداران متعدد بفروشند. به کمک این پلتفرم می توانید در ویترین سایت خودرو 45 خودرو را تبلیغ کرده و با خریدار واقعی معامله کنید. شما همچنین می توانید ماشین دست دوم خود را به یک ماشین بفروشید و پول نقد فوری دریافت کنید.

3) تعیین میزان فروش آنلاین خودروهای فرسوده

برای تعیین زمان ارزیابی خودرو لازم نیست چند بار به شرکت مراجعه کنید یا با نمایندگی واسطه تماس بگیرید! زیرا خودرو 45 به فروشندگان این امکان را می دهد که خودرو خود را برای ارزیابی آماده کرده و در بازه زمانی رزرو شده توسط این وب سایت برای ارزیابی تحویل بگیرند.

این روش رزرو وقت کارشناس خودرو می تواند در زمان شما صرفه جویی زیادی کند که باید متخصص را پیدا کنید و با آنها تماس بگیرید تا زمان دقیق نوبت خود را مشخص کنید.

4) تخصص خودرو در نزدیکترین شعبه به مشتری

خودکار 45 فقط در تهران شعبه ندارد. با توجه به اینکه ممکن است بسیاری از افراد نتوانند برای تجربه خودرویی خود به پایتخت سفر کنند، خودرو 45 به نمایندگی های خودروهای دست دوم اجازه داده است تا به نزدیک ترین نمایندگی مراجعه کنند.

برای اینکه قرار ملاقات شما با کارشناسان خودرو 45 دقیقا همان جایی باشد که نیاز دارید، کافی است در قسمت فروش خودرو در سایت خودرو 45 آدرس شهر را وارد کرده و در نهایت نمایندگی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

5) ارزیابی دقیق کلیه قطعات فنی و ظاهری خودروی مستعمل

وقتی به نمایندگی خودرو 45 رسیدید، فقط باید خودرو را به کارشناسان تحویل دهید تا خودروی شما به طور کامل ارزیابی شود. تجربه خودروی دست دوم در خودروی 45 رایگان است و با کمک کارشناسان این شرکت می توانید به معایب پنهان خودرو که می تواند بر قیمت آن تاثیرگذار باشد پی ببرید.

در نهایت پس از ارزیابی کامل خودرو، قیمت مناسب خودروی شما اعلام خواهد شد. پس از آن مسئولیت فروش یا نگهداری خودرو نزد فروشنده است و می توانید بلافاصله خودروی خود را تعویض کنید.

6) انتقال فوری سند خودرو و پرداخت مبلغ نهایی

چه زمانی فروش خودرو 45 در ماشین می توانید سند را بلافاصله به خریدار منتقل کنید. بدیهی است نقل و انتقال سند منوط به پرداخت کامل مبلغ خودرو با فروشنده است و خیال شما از امنیت معامله راحت خواهد بود.

برنامه ریزی برای فروشندگان آسان تر خواهد بود زیرا مبلغ تراکنش خودرو فوراً به حساب شما واریز می شود. با این روش فروش خودرو، این امکان را دارید که یا با شماره ای که دریافت کرده اید، خودروی جدیدی بخرید و یا از پول اقلامی که نیاز دارید و خودرو را برای آن فروخته اید، استفاده کنید.

هشدار! این مقاله فقط برای آگاهی شما از فعالیت مهمان و اینکه سایت هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد منتشر شده است. اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید