6 ماده غذایی که بعد از ارضا شدن باید تقویت شوند چیست؟ چرا تغذیه بعد از رابطه جنسی مهم است؟ – نعناع


چرا تقویت بعد از رضایت مهم است؟ اگر کنجکاوی شما نیز برای زندگی جنسی با کیفیت برای داشتن پاسخ به این سوال، شما در جای درستی هستید! در این مقاله برای شما می نویسیم که نیاز بدن به مواد مغذی بعد از رابطه جنسی یک نیاز کاملا طبیعی است. با این حال مقداری از انرژی خود را مصرف کرده اید و لازم است برای جبران این انرژی از دست رفته، همچنان در مسیر سلامتی و کنترل گردش خون باشید.

وارد اپلیکیشن شوید

بیایید در مورد مسیر سلامتی صحبت کنیم! پیشنهاد نعنا این است که از بخش خدمات سلامت و سلامت جنسی اپلیکیشن نعنا غافل نشوید. در این صفحه باید به چند سوال مهم و در نهایت رژیم غذایی پاسخ دهید تقویت قوای جنسی با توجه به شرایط شما برای شما تطبیق داده می شود. امتحان خالی از لطف نیست!

اپلیکیشن و راهنمای نعنا برای کاربران در زمینه خدمات سلامت جنسی

اپلیکیشن و راهنمای نعنا برای کاربران در زمینه خدمات سلامت جنسی

آیا تقویت بعد از رضایت در رابطه ضروری است؟

فراموش نکنید که تقویت بدن بعد از ارضا شدن یکی از مهمترین کارهایی است که باید بعد از رابطه جنسی انجام دهید. انتخاب غذاهای سالم بعد از مقاربت به شما کمک می کند تا دوباره به مواد مغذی مهمی مانند پروتئین ها، مواد معدنی، آهن و روی دسترسی پیدا کنید.

بد نیست بدانید که زنان به طور متوسط ​​در طول رابطه جنسی 70 کالری می سوزانند. البته این میزان کالری سوزانده شده قطعا به ورزشکار بودن همسرتان مربوط می شود. بدون اینکه بخواهید انرژی از دست رفته را با خوردن غذاهای سالم بازیابی کنید.

شاید برایتان جالب باشد که خوردن غذاهای مناسب و مقوی بعد از رابطه جنسی یا به عبارتی انتخاب غذاهای تقویتی بعد از ارضا شدن، کیفیت لذت رابطه جنسی را که تجربه کرده اید افزایش می دهد. در واقع رابطه جنسی به افزایش احساس رضایت، حساسیت و دریافت ویتامین های مختلف کمک می کند و این به معنای واقعی کلمه هنر بی نظیر سکس است!

باید اضافه کنیم که بهبود پس از رضایت شامل انتخاب های غذایی هوشمندانه و آشکارا سالم است که بدون شک بر کیفیت لذت بردن از رابطه جنسی می افزاید.

چرا غذاهای بعد از سیری مهم هستند؟

به طور متوسط ​​60-100 در حین رابطه جنسی کالری بسوزانید و این مقدار فقط به کیفیت کسب و کار همسر شما بستگی دارد. ممکن است کم و بیش کالری بسوزانید. اما نکته اصلی این است که افزایش میزان سیری تأثیر چشمگیری در بازگرداندن انرژی از دست رفته و دوباره پر کردن مواد مغذی دارد.

همچنین ناگفته نماند که یک رژیم غذایی خوب بعد از رابطه جنسی تاثیر مثبتی بر خلق و خوی شما می گذارد، آرامش بیشتری به شما می دهد و قدرت بدنی شما را افزایش می دهد.

به نسبت میزان کالری سوزانده شده، پس از سیر شدن باید به فکر تقویت باشید.

به نسبت میزان کالری سوزانده شده، پس از سیر شدن باید به فکر تقویت باشید.

فراموش نکنید که رژیم غذایی مناسب به هیچ وجه به معنای تنقلات و غذاهای ناسالم نیست. رابطه جنسی با کیفیت بالا شما را به شدت خسته می کند یا باعث می شود با رضایت لبخند بزنید، در هر صورت، اگر می خواهید دوباره با همان کیفیت از رابطه خود لذت ببرید، باید دستورالعمل های غذایی مناسب را دنبال کنید.

آیا غذاها میل جنسی را افزایش می دهند؟

خبر خوب این است که قطعاً غذاهایی مانند تقویت کننده ها پس از سیر شدن وجود دارد که به تجربه بعدی شما کمک می کند تا سرگرم کننده تر و پرانرژی تر باشد. این غذاها به عنوان تقویت کننده قوای جنسی شناخته می شوند که در این مقاله قصد داریم شش مورد از آنها را نام ببریم.

با خوردن این غذاها شاهد افزایش میل جنسی و بهبود عملکرد فیزیکی در رابطه خواهید بود. بنابراین لازم است رژیم غذایی خود را قبل و بعد از رابطه جنسی با این غذاها تغییر دهید.

خوردن غذاهای سالم واقعا به داشتن رابطه جنسی سالم کمک می کند و طبق تحقیقات انجام شده این غذاها در سلامت جنسی زنان و مردان موثر است.

6 ماده غذایی مفید برای تقویت پس از ارضای چیست؟

غذاهایی که باید بعد از رابطه جنسی بخورید، غذاهای معمولی نیستند زیرا گرسنه هستید. بنابراین مهم است که غذاهای مغذی را از بهترین منابع غذایی انتخاب کنید. در زیر با شش ماده غذایی برای تقویت زندگی پس از ارضای مردان و افزایش انرژی زنان بیشتر آشنا خواهید شد:

  • اسفناج– احتمالاً حتی فکر نمی کنید که روزی برای افزایش رضایت خود بخواهید اسفناج بخورید! اما خوب است بدانید که این سبزی پر برگ یکی از مواد بسیار مفید است و نه تنها مواد مغذی لازم را به بدن می رساند، بلکه گردش خون را بهبود می بخشد و سطح فعالیت بدنی و آرامش عمومی را حفظ می کند. باید اضافه کنیم که اسفناج نیز یک ماده غذایی محرک است و خوردن آن را قبل از رابطه جنسی به شدت توصیه می کنیم.
احتمالا پس از ارضا شدن انتظار نداشتید نام اسفناج را در لیست تقویت کننده ببینید!

احتمالا پس از ارضا شدن انتظار نداشتید نام اسفناج را در لیست تقویت کننده ببینید!

  • پنیریکی دیگر از مواد غذایی که مواد مغذی زیادی دارد و در بهبود گردش خون تاثیر بسزایی دارد قطعا پنیر است. اعتقاد بر این است که خوردن پنیر انرژی و رضایت روانی شما را بعد از رابطه جنسی افزایش می دهد.

فرانسوی ها معتقدند پنیر تاثیر بسزایی در روابط زناشویی دارد اما خوردن زیاد آن باعث می شود این غذا به موقع هضم نشود.

  • سیب– بهترین میوه ای که می توانید به آن فکر کنید! این میوه یک میوه عالی محسوب می شود زیرا حاوی مواد مغذی ضروری است که بر احساس رضایت در بدن شما تأثیر می گذارد. با خوردن آن احساس آرامش بیشتری خواهید کرد.

می گویند خوردن یک سیب در روز شما را از دکتر رفتن نجات می دهد. علاوه بر این، مطالعات نشان می دهد که خوردن یک سیب در روز تحریک کننده است تقویت میل جنسی مردان و زنان، فعالیت بدنی و آرامش را در حین و بعد از رابطه جنسی افزایش می دهند.

  • سیب زمینی– البته بعد از رابطه جنسی نباید پرخوری کرد. اما سیب زمینی می تواند گزینه خوبی برای سیر شدن و همچنین تقویت شما پس از رضایت باشد. این سبزی کاملا سبک و سیر کننده است. نکته جالب در مورد سیب زمینی این است که می توانید از آن برای هر نوع غذایی استفاده کنید و آن را دقیقا مطابق ذائقه خود بپزید.
  • موز– یک حساب ویژه موز باز کنید! آهن، پتاسیم و کلسیم سه ماده معدنی بسیار مفید این میوه هستند که تاثیر بسزایی در حفظ مواد مغذی از دست رفته در بدن پس از فعالیت های سنگین مانند رابطه جنسی دارند. باید اضافه کنیم که برای بهبود مردان پس از رضایت و همچنین برای بهبود عملکرد جنسی زنان در یک رابطه بسیار مفید است.

با خوردن این میوه نه تنها به بهبود گردش خون در مغز کمک می کنید، بلکه پتاسیم موجود در آن از بروز عفونت های مختلف جلوگیری می کند. اگر قرار نیست بعد از سیر شدن شکم خود را با غذا پر کنید، موز یک میوه سبک عالی است.

  • هندوانه– فراموش نکنید که بدن بعد از رابطه به آبرسانی نیاز دارد و هندوانه یک انتخاب عالی است. این میوه نه تنها منبع آب است، بلکه مملو از آنتی اکسیدان هایی است که باکتری ها را دفع می کند و از باکتری های خوب بدن محافظت می کند. دلیل دیگر توصیه به خوردن هندوانه برای تقویت پس از سیری، دانه های این میوه است. تخمه هندوانه تاثیر بسزایی در بهبود میل جنسی زنان دارد!

من با تو صحبت میکنم

همانطور که در این مقاله خواندید، با آن دسته از مواد غذایی که واقعاً در دسترس هستند و اتفاقاً خوشمزه و پرطرفدار هستند، آشنا شدید. پس این بار و بعد از رابطه جنسی می توانید روی موز یا هندوانه در یخچال حساب ویژه ای باز کنید!

تقویت بعد رضایت یکی از کارهای مهمی است که نه تنها باعث افزایش قوای جسمانی از دست رفته پس از آمیزش می شود، بلکه در بهبود گردش خون در بدن و مغز و افزایش حس رضایت نقش بسزایی دارد. لازم نیست به یاد داشته باشید که بعد از هر بازی عاشقانه دو نفره غذا خوردن چقدر لذت بخش است و باعث تقویت پیوند عاطفی بین شما و شریک زندگیتان می شود. نوش جان!

منبع: thrivenaija

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید