7 هفته پس از ناکامی الماس سیاه ربیعی/ ادامه وضعیت سوزان مهاجم نیجریه ای


7 هفته از ورشکستگی

پس از هفت هفته حضور در لیگ برتر در فصل گذشته، گل همچنان موفق به گلزنی نمی شود و تحت فشار زیادی است.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در فوتبال معمولا بقیه بازیکنان پس از گلزنی به شادی مهاجمان می پیوندند، اما وضعیت آقای گل در بیست و یکمین دوره لیگ برتر ظاهرا متفاوت است. او در هفت هفته گذشته تنها شاهد خوشحالی هم تیمی هایش بوده است.


اگرچه تیم های مس رفسنجان و منشا در آخرین دقایق بازی صنعت نفت آبادان در هفته هفتم لیگ برتر فرصت گلزنی داشتند. اما مهاجم نیجریه ای هنوز موفق به گلزنی نشده است!


نکته عجیب این است که او در فصل بیست و دوم 2 پنالتی (مقابل هوادار و ذوب آهن) را از دست داد و شرایطش به گونه ای پیش رفته که حتی به آبادان هم بازی نمی کند. پس از پایان مسابقه، این هوادار عکسی منتشر کرد و خود را “پوچ” خواند.


هرچند محمد ربیعی در نشست خبری پس از دیدار با هواداران در هفته ششم، گادوین منشا را الماس سیاه نامید، اما به نظر می رسد حضور دیرهنگام این بازیکن در تمرینات پیش فصل رفسنجانی ها نشان از میزان تمرکز و آمادگی این بازیکن دارد. بازیکن.بازیکن در هفته های اول فصل 22. لیگ برتر تاثیرگذار بود.


TypMBquouAIJ


گل در بیست و یکمین دوره لیگ برتر با 14 گل در صدر فهرست گلزنان قرار دارد.


علی علیزاده قائم مقام باشگاه مس رفسنجان پیش از این در مورد مبلغ قرارداد گادوین منشا اظهار داشت: نزدیک به 80 هزار دلار کمتر از پرسپولیس به منشا دادیم، البته من نمی دانم پرسپولیس چقدر به او داده است، ممنون از منبع. به لطف باشگاه، مدیریتش و البته محمد ربیعی برگشت.وقتی بازیکن خارجی در یک تیم می ماند یعنی عملکرد باشگاه خوب بوده و مزاحمتی برایش ایجاد نشده است.پیشنهاد پرسپولیس بالای 200 هزار دلار بود و ما در نهایت خوشحالیم که یک سال دیگر به آن خدمت می کنیم.” اما پس از محاکمه ناموفق، قائم مقام باشگاه MES افت این بازیکن را پذیرفت و گفت برنامه داریم تا او را از افت خارج کنیم.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید