Bluebank، تنها حامی


آخرین کنسرت همایون شجریان با نام «با رنگ صدا» در اولین روز تیرماه در مرکز همایش های کشور روی صحنه رفت. این مجموعه کنسرت که تا اوایل مرداد ماه ادامه دارد، با حمایت یکی از استارتاپ های مطرح در حوزه خدمات بانکی و مالی در ایران برگزار می شود.

بلوبانک در یکی از اولین گام های خود در حمایت از رویدادهای هنری، با این هنرمند پیشرو موسیقی ایرانی همکاری کرده است تا در عرصه ای جدید با ایفای نقش مسئولیت اجتماعی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند.

حتی اگر حمایت و حمایت از رویدادهای ورزشی، فرهنگی و هنری توسط شرکت ها در دنیا رایج تلقی شود. اما حضور Bluebank در آخرین کنسرت همایون شجریان این حمایت را متمایز می کند.

بر خلاف روش های معمول اسپانسری که با حضور پررنگ، گسترده و مستمر برندها همراه است، مدیران بلوبانک تصمیم گرفته اند حضور این برند در کنسرت رنگ صدا را به صورت مینیمال و نامحسوس انجام دهند. مسیر.

بنابراین حضور Bluebank فقط در خارج از سالن محدود است تا شرکت کنندگان کنسرت فقط بتوانند آثار هنرمندان مورد علاقه خود را در داخل سالن بشنوند و تماشا کنند.

حتی حضور در قسمت بیرونی اتاق نیز بیش از آن که در قالب استفاده از لوگو و تصاویر Bluebank باشد، در قالب استفاده هنرمندانه از رنگ های این برند در طراحی ها و تزئینات محیطی است. به عنوان مثال، اشعار کنسرت روی ستون های سالن به رنگ بسیاری از اوراق Bluebank نقاشی شده است.

تنها جایی که می توانید لوگوی بلوبانک را ببینید، دیوار عکس مخصوص است که نقاشی زیبایی از نام همایون شجریان به رنگ آبی و سفید و لوگوهای کوچک بلوبانک دارد که فضای عکس جذابی را برای علاقه مندان فراهم کرده است.

شکل دیگر حضور Bluebank در این فضا، کارت های مخصوص طراحی شده با تصویر همایون شجریان و کد QR در پشت آن است که شما را به صفحه ای حاوی برنامه کنسرت و متن آهنگ هدایت می کند. این ابتکار عملی که به محض ورود به سالن اصلی در دسترس شرکت کنندگان قرار می گیرد، حاوی لوگوی کوچک BlueBank در پایین صفحه است.

در مجموع افراد حاضر در کنسرت هیچ گونه حضور پررنگ و آزاردهنده حامی مالی این کنسرت را در سالن ندیدند و تنها در قسمت های نقاشی و تزیینات این سالن ارتباطی بین نقش کروماتیک و نقشه های بانک آبی وجود داشت. می توان مشاهده کرد.

کنسرت «با رنگ صدا» 30 تا 5 مردادماه برگزار می شود. طبق اعلام پلتفرم فروش بلیت کنسرت، حدود 80 هزار بلیت در سه مرحله و در مدت 6 ساعت خریداری شد که در نوع خود رکورد بزرگی محسوب می شود.

با اختصاص صندلی VIP در سالن، شرکت دانش آموزان در این کنسرت رایگان بود. همچنین در صورت خرید بلیط کنسرت با کارت اعتباری آبی، 10 درصد از مبلغ خرید به حساب مردم بازگردانده می شود.

بلوبانک یک بانک نئوبانک ایرانی وابسته به بانک سامان است که با هدف تامین نیازهای بانکی هموطنان به ویژه نسل جوان، فعالیت خود را از اواخر سال ۱۳۹۷ آغاز کرد. این بانک جدید با ارائه خدمات کاملا آنلاین و از طریق اپلیکیشن توانسته سطح جدیدی از خدمات بانکی را به ایرانیان ارائه دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های Bluebank یا نصب اپلیکیشن Bluebank می توانید به وب سایت این شرکت به آدرس www.blubank.com مراجعه کنید.

هشدار! این مقاله صرفا جهت آشنایی شما با کسب و کار مهمان منتشر شده است و سایت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد. اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید